Vilniaus rajone – kraupus kerštas: liepsnos sunaikino viską

Vilniaus rajone įtariamas svečio kerštas pelenais pavertė daugiabutį, o jame gyvenusias net penkias šeimas  - benamiais. Gaisro naktį panikos apimti žmonės tik per stebuklą liko gyvi. Tačiau pasiliko be nieko – taip kaip stovi. Daugiabutį su jame jau kietai įmigusiais gyventojais vidury nakties, įtariama, padegė, vieno kaimyno pažįstamas.

Dešimtmetės mergaitės mama Irina su skausmu prisimena praėjusios nakties košmarą. Didelės liepsnos prarijo vienišos mamos namus ir viską, kas juose buvo. Apdegusi antrokės mergaitės mokyklinė kuprinė, žaislai guli pilkoje degėsių krūvoje. Šiame name gyveno dar keturios šeimos.

Moteris sako, laimė, tąnakt miegojo neužsirakinusi lauko durų ir ją prižadino į namus atlėkęs ir apie gaisrą šaukiantis kaimynas.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus rajone – kraupus kerštas: liepsnos sunaikino viską

„Išeinu ir degam, pas ją durys dega ir stogas degė. Tai aš įlėkiau namo, pažadinau dukrą, ir mes kai buvom su naktiniais, su tapkėm, taip ir išėjom iš namų. Daugiau nieko. Viskas va čia“, - sako sudegusio namo gyventoja Irina.

Šiandien moteris su dukrele, likusios be namų, glaudžiasi pas savo vyresniąją dukrą. O atėjusi į degėsiais virtusius namus, negali patikėti, kad ugnis prarijo visą užgyventą turtą.

REKLAMA

Tiek namo gyventojai, tiek kaimynai neabejoja, kad namas buvo padegtas tyčia. Mat gaisras pradėjo plisti nuo lauko durų išorės.

„Ir gaisrininkė pasakė, kad čia tyčinis padegimas. Ir tas pats vyras sakė, kad jis susibarė su savo kažkokiu pažįstamu, ir aš žinau, aš nekaltas, sakau, kas čia atsitiko, sako, mane padegė“, - toliau pasakoja Irina.

Moteris džiaugiasi svarbiausiu, kad visi namo gyventojai ir augintiniai po baisaus įvykio liko gyvi.

Visai šalia sudegusio namo ir kiti gyvenamieji namai. Juose gyvenantys žmonės teigė atsibudę vidury nakties nuo gaisro ir su siaubu stebėję, kad žiežirbos nepersimestų ir į jų namus.

Penkios šeimos, turėjusios atskirus butus šiame name, glaudžiasi, kas kur išmano. Kas pas gimines, kas pas geraširdžius kaimynus. Kaimo žmonės gaili be nieko pasilikusių savo kaimynų.

Šatrininkų seniūnijos darbuotojai su bendruomenės pagalba bando kuo greičiau surasti be stogo virš galvos likusiems žmonėms namus, aprūpinti juos būtiniausiais daiktais.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų