Vilniaus rajone košmarą patyrusios moters skriaudikų byla keliauja į teismą

Moterį Vilniaus rajone užpuolusių, išžaginusių, seksualiai prievartavusių ir po to apiplėšusių trijų vyrų byla perduota teismui.

Apie tai pranešė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Jie kartu su Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorais kaltinamuoju aktu į Vilniaus miesto apylinkės teismą perdavė baudžiamąją bylą dėl išžaginimo veikiant bendrininkų grupėje, seksualinio prievartavimo bei plėšimo veikiant bendrininku grupėje.

Vilniaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate 2020 m. birželio 29 d. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, gavus pareiškimą iš nukentėjusiosios (gimusios 1981 m.), kad birželio mėn. Vilniaus rajone, gyvenamajame name, nepažįstami asmenys prieš nukentėjusiąją panaudojo smurtą, atimant galimybę priešintis, ją seksualiai prievartavo, žagino bei apiplėšė.

Policijos pareigūnai „karštais pėdsakais“ sulaikė vieną iš įtariamųjų (gimusį 1969 m.). Netrukus kriminalistai nustatė visų užpuolikų asmenybes ir sulaikė dar du šiuo nusikaltimu įtariamus vyrus (gimusius 1981 m. ir 1986 m.).

Sulaikytieji yra Vilniaus rajono gyventojai. Visi jie suimti, jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir kontroliavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.


Rašyti komentarą...
K
Korupcija
2020-11-27 09:02:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be reikalo taip garsiai skelbia, teisėjai išteisins. Bylą reikėtų perduoti Jurbarko teisėjams, jie nusipelnė gyventi geriau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų