naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai tiria moksleivės susižalojimo atvejį Vilniaus rajone. Incidentas įvyko prieš savaitę, tačiau kol kas mergaitė dar neapklausta.

Policijos pareigūnai tiria moksleivės susižalojimo atvejį Vilniaus rajone. Incidentas įvyko prieš savaitę, tačiau kol kas mergaitė dar neapklausta.

REKLAMA

Policijos duomenimis, nelaimė įvyko Mickūnų gimnazijoje. Lapkričio 18 d., apie 11.50 val., Miško gatvėje, Mickūnų kaime.

Ten prie gimnazijos buvo aptikta iš mokyklos 3 aukšto nukritusi 2008 m. gimimo mergaitė.

Policijos atstovai teigia, kad įvykis šiuo metu yra tiriamas, mergaitės apklausti dar nepavyko.

Mickūnų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Julija Agafonova tv3.lt teigė, kad praėjusią savaitę mergaitė iššoko iš trečio aukšto.

„Mes skubiai iškvietėme medikus, buvo suteikta būtinoji pagalba. Dabar jaučiasi gerai, stabiliai. Dirba psichologai, psichiatrai. Mokykloje sudaryta krizių valdymo komanda. Mokytojams ir mokiniams teikiama pagalba. Darome viską, situacija valdoma. Šiuo metu vyksta tyrimas. Priežasčių nežinome.

Viskas vyko pertraukos metu. Buvo ir mokinių, kurie matė viską“, – sakė J. Agafonova.

Mokyklose toleruojamos patyčios,teko susidurti daug kam iš pažystamų kai skriaudžiamo vaiko niekas neužstoja,tik glaisto patyčių iniciatorius.Kitas variantas ,kai į mokyklą vaikas eina su didžiule baimė,nes tyčiojasi,kad ne firminiais rūbais rengiasi.Tada ir prieinama ,prie to.
Patyčios yra šlykšti prievartos forma. Vaikai, užsiminkite apie tai tėvams. Niekada nesižalokite, geriau bėkit iš pamokų! Tėvai, raskite laiko pasakyti apie problemą auklėtojai. O tada (būtinai) dar direktorės pavaduotojai. Kad ji išsikviestų skriaudiko/ės tėvus. Jei tas nepadės, pakeiskit mokyklą ar bent klasę.
Gyvenimas gali būti be prievartos. Pasitikėkite artimaisiais. Kalbėkite.
Kada baigsis tie melai apie iškritusius, galimai iškritusius? Net einant keliu galima pamatyti netinkamą elgesį, kai moksleiviai persekioja mergaites, murdo sniege - atkreipus dėmesį, aiškino kad "draugiškai". kai kas "draugiškai" reguliariai ir pabaksnoja peiliu ar kitaip užpuola, kasdien skaitomi pranešimai apie lavonus. Išvada - pavojus būti užpultam didesnis nei eismo įvykių, o tai pasekmė "auklėjamųjų" TV laidų, niūrios kasdienybės
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų