• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tarptautinio populiarumo sulaukęs projektas „Portals Network“ (Portalų tinklas) plečiasi ir praneša apie naują projekto partnerį, 2024 m. prie Vilnių ir Liubliną sujungusių technologinių-meno skulptūrų „Portalų“ prisijungs Barra Grande miestas Brazilijos Šiaurėje, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Tarptautinio populiarumo sulaukęs projektas „Portals Network“ (Portalų tinklas) plečiasi ir praneša apie naują projekto partnerį, 2024 m. prie Vilnių ir Liubliną sujungusių technologinių-meno skulptūrų „Portalų“ prisijungs Barra Grande miestas Brazilijos Šiaurėje, teigiama pranešime žiniasklaidai.

REKLAMA

Ateityje „Portals Network“ vaizdą tarp skirtingų lokacijų nuolat rotuojančiais „Portalais“ sujungs skirtingus žemynus, valstybes ir bendruomenes visame pasaulyje.

Vienybės žinute dalinasi dešimtys milijonų žmonių visame pasaulyje

Benedikto Gylio paramos fondo inicijuotas projektas plečiasi ir žvalgosi už Europos ribų. Organizatorių teigimu, intensyvus ir nuoseklus pastarųjų metų darbas, auginant „Portals Network“ tinklą atvėrė naujas įdomias partnerystes ir reikšmingai išplėtė projekto geografiją bei auditoriją. Šimtai „Portalą“ savo mieste norinčių įkurdinti žmonių ir organizacijų laiškų plaukia iš Azijos, Šiaurės Amerikos ir tolimiausių pasaulio kampelių, o projekto nešama vienybės žinutė kiekvieną mėnesį suburia dešimtis milijonų žmonių socialiniuose tinkluose.

„Žinia apie pirmąją Vilniaus ir Liublino „Portalų“ jungtį pasiekė daugiau nei 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje. Tai buvo įrodymas, kad projekto idėja artima skirtingoms kultūroms, paskatinęs auginti projektą bei dirbti toliau. Kol žmonės dalinosi neįprasta žinute, miestų savivaldybės, verslo organizacijos ir kitos institucijos susidomėjo projektu, norėdamos prisijungti prie tarptautinio „vienybės tinklo“ bei pristatyti savo valstybę ir bendruomenes pasauliui nauju, inovatyviu būdu“, – sako „Portals Network“ įkūrėjas Benediktas Gylys.

REKLAMA
REKLAMA

Nauja lokacija už 9000 kilometrų

Prieš metus organizatorius pasiekė žinutė iš Piaui valstijos atstovų Brazilijoje. Šį pavasarį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su valstijos gubernatoriumi.

REKLAMA

Sparčiai augantis Brazilijos regionas – nauja trokštama Pietų Amerikos kryptis, kurią keliautojai renkasi atostogoms, o dirbantys, dar vadinami digital nomads, čia apsistoja, planuodami darbą nuotoliu. Piaui valstijos valdžios institucijos ir verslas skiria daug dėmesio inovacijoms, moderniems švietimo ir edukacijos sprendimams, bendruomenės kūrimui. Pirmasis „Portalas“ Pietų Amerikoje įsikurs Barra Grande pajūrio miesto paplūdimyje.

„Džiaugiamės, kad antrosios „Portals Network“ bangos atidarymas mus nukels į kitą Žemės rutulio pusę, už tūkstančių kilometrų – į kitokią, be galo įdomią valstybę ir jos bendruomenę. Kiekvienas prie „Portalo“ apsilankęs Vilniaus ir Liublino gyventojas bei svečias galės patirti šį tolimą kraštą be filtrų ir susitikti su žmonėmis, su kuriais nesusitiktume jokiomis kitomis aplinkybėmis.

REKLAMA
REKLAMA

Naujiems bičiuliams Pietų Amerikoje atversime ir padėsime pažinti savo savo miestą. Būtent toks ir yra projekto tikslas – padėti patirti skirtingas kultūras, pasiūlyti alternatyvą skaldančioms idėjoms, išplėsti vienybės suvokimą“, – teigia B. Gylys.

Tarptautinis Barra Grande „Portalo“ atidarymas ir prisijungimas prie tinklo planuojamas kitų metų pavasarį. Nors partnerysčių su miestais ir valstybėmis vystymas – lėtas ir įvairialypis procesas, šiuo metu projekto organizatoriai bendrauja su partneriais Europoje bei už senojo žemyno ribų ir greitu metu pristatys daugiau naujų „Portals Network“ lokacijų.

2021 m. Benedikto Gylio paramos fondo inicijuotas, Lietuvos sostinėje gimęs tarptautinis projektas „Portals Network“ – 3,4 m aukščio techninėmis-meno skulptūromis „Portalais“ skirtingas valstybes ir bendruomenes jungiantis, ištisą parą, visus metus veikiantis meno kūrinys, dar vadinamas tiltu į vieningą planetą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų