Tadeušas Vasilevskis, pravarde Gibonas, už kokaino laikymą nuteistas kalėti trejus metus, jo bendrui Modestas Anusauskas atsipirko tik bauda.

Vilniaus antrosios apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje buvęs „Vilniaus brigados“ smogikas kaltinamas narkotikų laikymu, ir skirdamas bausmę atsižvelgė į byloje esančius duomenis, charakterizuojančius kaltinamojo asmenybę, būtent į tai, kad pastarasis dirba, turi nuolatinę gyvenamąją vietą, vienas prižiūri kartu gyvenantį sergantį neįgalų tėvą, kuriam yra būtina priežiūra, bei į tai, jog T. Vasilevskis 2012 metais balandžio 4 dieną buvo teistas baudžiamuoju įsakymu už tyčinio nusikaltimo, sietino su narkotinėmis medžiagomis, padarymą.

Teismas nutarė T. Vasilevskį nubausti trejiems metams laisvės atėmimo. Į paskirtą bausmę įskaitytas laikino sulaikymo bei suėmimo laikas nuo birželio 2 dienos.

Jo bendras Modestas  Anusauskas nubaustas 20 MGL (2600 Lt) bauda.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teismui, skundą paduodant per Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą.

Bylos duomenimis, ikiteisminio tyrimo ir teisminio bylos nagrinėjimo metu surinktus įrodymus, konstatuota kad  T. Vasilevskis birželio mėnesį pardavė M. Anusauskui  narkotinės medžiagos – kokaino bei savo namuose, turėdamas tikslą parduoti ir kitaip platinti, laikė narkotinę medžiagą – kokainą.

T. Vasilevskis nubaustas trejiems metams laisvės atėmimo.

Pastaraisiais metais T. Vasilevskis turėjo savo verslą, gyveno prabangiai, įniko į narkotikus. Prieš kelerius metus jis garsėjo kaip svaigalų mėgėjas ir, važiuodamas iš linksmybių, buvo dosnus taksistams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų