Vilniaus „Akropolyje“ esančios parduotuvės darbuotojui nustatytas koronavirusas papildyta 22.15 val.

Koronavirusas diagnozuotas Vilniaus „Akropolyje“ veikiančios drabužių parduotuvės „Bershka“ darbuotojui.

Pasak „Bershka“ parduotuves valdančios bendrovės „Apranga“ pranešimo, paskutinį kartą darbuotojas parduotuvėje lankėsi rugpjūčio 22 dieną ir testą atliko, nes jo aplinkoje buvo patvirtinta teigiama diagnozė. Darbuotojui koronavirusas patvirtintas trečiadienį.

Anot „Aprangos“ grupės personalo vadovės Audronės Martinkutės, bendrovė ėmėsi visų saugumo priemonių ir su darbuotojų palaiko nuolatinį ryšį. Jis šiuo metu sveiksta namuose, sakė A. Martinkutė.

„Akropolis group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas sako, kad užsikrėtęs darbuotojas COVID-19 simptomų nejautė.

„Šiuo metu neturime žinių, kad daugiau žmonių ar kitų parduotuvių darbuotojai jaustų virusui būdingus simptomus“, – trečiadienio vakarą išplatintame pranešime teigė D. Mertinas.

Patvirtinus diagnozę, parduotuvė uždaryta dezinfekcijai, artimą kontaktą turėję kolegos izoliavosi. Planuojama, kad naktį atlikus pilną patalpų dezinfekciją, parduotuvė darbą atnaujins ketvirtadienį.

„Akropolio“ pranešime teigiama, kad izoliavęsi artimą sąlytį su užsikrėtusiuoju turėję bendradarbiai į darbą galės grįžti tik tada, kai gaus neigiamus testų atsakymus ir specialistų leidimus.

„Apranga“ rekomenduoja klientams, kurie parduotuvėje lankėsi rugpjūčio 20-22 dienomis, pajutus simptomus, izoliuotis ir registruotis COVID-19 testui.

Šiuo metu koronavirusine infekcija Lietuvoje tebeserga 834 asmenys, bendras užsikrėtimų skaičius, trečiadienio ryto duomenimis, siekia 2726. Izoliacijoje yra 4072 žmonės.


Rašyti komentarą...
A
Anūkė
2020-08-26 21:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi močiute, močiute tu jau nesuvoki ką rašai!
Atsakyti
0

B
Bershka:
2020-08-26 21:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stilingai aprengsime net virusą!
Atsakyti
0

V
Visai kvankt
2020-08-26 21:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akcija!!! Tik šiandien virusas močiutėms nemokamas! Viruso skaičius ribotas!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų