Vieta, kur gyvenama tarsi viduramžiais: atmatos liejasi visur

Šiauliuose  šalia pagrindinės gatvės gyvenantis Stanislovas sako nebežinantis, ką daryti. Vyriškis rodo per kiemą tekantį atmatų upelį. Jis čiurlena tiesiai iš apsileidusių kaimynų lauko tualetų.  

Stanislovas dejuoja, kad jokie pokalbiai su šalia gyvenančiais ir viską aplink dergiančiais kaimynais – be jokio rezultato. Nuotėkų vamzdyno jie neturi, o nežinia kada ir kaip pacementuota lauko tualeto duobė  neiškuopiama.

Apie tai, kad kaimyno kiemas pavirto atliekų ir fekalijų ežeru, teršėjai nė girdėti nenori. Gyvena jie ant kalnelio ir tualeto turinys į jų kiemą nebėga. O kad lauko tualeto duobė nesiurbta ir nevalyta jau kelerius metus pripažįsta be užuolankų.

Miesto viešosios tvarkos sargai, pasirodo, apie tai ilgus metus nė nežinojo. O pamatę apstulbo. Ir sukruto galvoti, kaip čia teršėjus nubaudus. Pasirodo, ir bausmės straipsnio nėra kaip pritaikyti - apsileidėliai, išeitų, teisūs.  

„Nuotėkų tvarkymo tvarka kita. Negalim taikyti 4 procentų nuo sklypo vertės už netvarkymą. Žiūrėsim, kam čia aplinka priklauso“, - aiškina Šiaulių m. Viešosios tvarkos ir civilinės saugos sk. vedėja Vitalija Pelenienė.

Baudą teršėjai vis tik gaus. Tik kažin, ar labai išsigąs, bent jau iš pradžių.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų