Valstybės kontrolė kitais metais „lieknėja“ 20 etatų

Valstybės kontrolė sako galinti efektyviai dirbti ir su mažiau darbuotojų – Seimo valdyba tam pritaria.

Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys Seimo valdybai, kuri tvirtina šios institucijos etatų skaičių, pateikė prašymą 5 proc. sumažinti įstaigos etatų kiekį.

„Jis pateikė sprendimo projektą leisti sumažinti pas jį dirbančių valstybės tarnautojų skaičių. Mes tam pritarėme“, – BNS sakė Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja „valstietė“ Rima Baškienė.

Pernai Valstybės kontrolė etatų skaičių irgi susimažino 5 proc.

„Jo (valstybės kontrolieriaus – BNS) akimis, valstybės aparatas per daug išpūstas, tai matome ir mes – bus atitinkamos reformos“, – tvirtino R.Baškienė. Ji žada, kad greitai turėtų būti taisomas Valstybės tarnybos įstatymas.

„Reikia galvoti, kaip būtų galima profesionaliai dirbantiems valstybės tarnautojams mokėti deramą atlyginimą“, – teigė parlamentarė.

Pasak A. Dulkio, mažinti Valstybės kontrolės darbuotojų skaičių leidžia naujos technologijos.

„Institucijos, kurios savo veikloje yra įsidiegusios LEAN ar ISO standartus galėtų nuolatos peržiūrėti savo etatus ir „lieknėti“. Tai turėtų būti normali praktika, o ne išimtis,“ – BNS teigė valstybės kontrolierius.

2015 metais Valstybės kontrolėje dirbo 403 darbuotojai, šiemet – 383, o dabar dar 20-čia mažinamas etatų kiekis – iki 363-ijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų