REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar nesugalvojote kaip per Valentino dieną nustebinsite savo mylimąjį? Paskubėkite, mat rinktis praktiškai nebeturite iš ko. Kai kurie restoranai sako, kad paskutiniai staliukai romantiškoms Valentino dienos vakarienėms buvo rezervuoti jau seniai.

Dar nesugalvojote kaip per Valentino dieną nustebinsite savo mylimąjį? Paskubėkite, mat rinktis praktiškai nebeturite iš ko. Kai kurie restoranai sako, kad paskutiniai staliukai romantiškoms Valentino dienos vakarienėms buvo rezervuoti jau seniai.

REKLAMA

Valentino diena yra metas, kai norime nustebinti savo mylimus žmones. Kone dažniausia staigmena – romantiška vakarienė restorane.

Restoranai Valentino dienai planuoja ypatingas šventines vakarienes. Lauks ne tik šefo siurprizai lėkštėje, bet ir įvairūs gyvo garso pasirodymai ar kitos staigmenos.

Staliukai rezervuoti praktiškai visur

Viena iš išskirtiniausių vietų, kur galima paminėti Valentino dieną – televizijos bokštas. Čia veikia restoranas „Paukščių takas“. Panašu, kad įsimylėjėliai apie šią vietą pagalvojo iš anksto, mat patekti čia Valentino dienos vakarą vargu ar pavyks.

„Jau viskas rezervuota, laisvų vietų nebeturime. Nebent kas nors atsisakytų rezervacijos arba jos neišnaudotų“, – tv3.lt sako „Telecentro“ komunikacijos vadovas Valdas Kaminskas.

REKLAMA
REKLAMA

Valentino dienos vakarienė vienam asmeniui čia kainuotų apie 50 eurų. Specialių pasiūlymų restoranas Valentino dienai neplanuoja, tačiau nuo vasario pradžios į meniu buvo įvesti nauji patiekalai, tad rinktis poros galės iš jų.

REKLAMA

Prabangiame restorane „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ taip pat buvo galima rezervuoti staliuką Valentino dienos vakarienei.

Viešbučio vadovas Kai Schukowski pasakoja, kad pagrindinė Valentino dienos staigmena įsimylėjėliams – speciali vakarienė.

„Šį kartą, deja, Valentino diena nepatenka į savaitgalį. Anksčiau ją derinome su savaitgalio nakvyne. Šįkart vakarienė laukia pirmadienį, vasario 14 d. Praktiškai visi staliukai rezervuoti. Manau, kad turime apie vieną staliuką likusį“, – tv3.lt pasakoja K. Schukowski.

REKLAMA
REKLAMA

Specialios degustacinės vakarienės kaina šiame restorane asmeniui – 99 eurai.

„Įeina keturių patiekalų vakarienė, galėsite pasimėgauti mūsų naujais patiekalais ir šefo delikatesais“, – sako K. Schukowski ir priduria, kad Valentino dienos vakarą restorane skambės gyva muzika.

Rezervuoja staliukus ne tik vakarui, bet ir dienai

Kita išskirtinė vieta romantiškai vakarienei – Meridiano laive Klaipėdoje įsikūręs restoranas.

Romantiška vakarienė dviems čia kainuos 45 eurus. Į kainą įskaičiuotas užkantis, karštas patiekalas, desertas ir putojančio vyno taurė. Svečiai galės rinktis ir iš reguliaraus restorano meniu. Be to, Valentino dienos vakarą laukia gyvo garso koncertas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Restorano vadovas Gediminas Gudavičius sako, kad būtent vasario 14-osios vakarui visi staliukai jau yra rezervuoti.

„Šią dieną žmonės planuoja ne tik vakare, bet ir dieną. Turime rezervacijų ir ankstesniam laikui – nuo 15–16 val. Valentino dieną bus kelios užsėdimų bangos“, – tv3.lt pasakoja G. Gudavičius.

Kaune esantis legendinis restoranas „Momo Grill“ įsimylėjėliams taip pat ruošia specialių pasiūlymų. Restorano vadovė Modesta Štarolytė atskleidžia, kad šefas pateiks specialų desertą ir karštą patiekalą pasidalinimui dviems.

REKLAMA

„Sunku įvardinti apytikslę sumą, nes mes tieksime ir pagrindinį meniu. Kaina asmeniui gali siekti ir 25, ir 45 eurus. Priklausys nuo svečio poreikio“, – tv3.lt pasakoja M. Štarolytė.

Visos vietos Valentino dienos vakarui šiame restorane jau yra rezervuotos. Staliukai po truputį rezervuojami ir pietų laikui.

Romantiška vakarienė Palangoje vidutiniškai siekia 50 eurų asmeniui

Jūra dažnai asocijuojasi su romantika, tad įsimylėjėliai trauks ir į Palangą. Čia jų lauks ne ką mažiau staigmenų. Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė pasakoja, kad daugiausia pasiūlymų pateiks kurorto restoranai.

REKLAMA

Kiekvienas restoranas skyrė skirtingą dėmesį staigmenoms, tačiau dažniausiai restoranai yra suplanavę ypatingas vakarienes.

„Siūloma trijų patiekalų, gurmaniškos vakarienės, įmantresni desertai, burbuliukai. Pasiūlymai skiriasi meniu, kainos paprastai yra apie 50 eurų asmeniui. Tai yra keturių žvaigždučių viešbučių restoranai arba restoranai, siūlantys gurmaniškas vakarienes“, – tv3.lt pasakoja I. Valaitienė.

Restoranai rekomenduoja staliukus rezervuoti iš anksto.

„Be abejo, būna ir tokių svečių, kurie paskutinę dieną neplanuotai pagauna šventinę nuotaiką ir nori nustebinti. Tokių visada atsiras. Paskutinę minutę tenka paieškoti vietų, nebėra galimybės rinktis iš visos pasiūlos, tokios galimybės jau nėra. Todėl raginame tai planuoti iš anksto“, – pataria I. Valaitienė.

Portalas tv3.lt jau yra publikavęs sąrašą idėjų, ką galima veikti Valentino dienos vakarą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų