Premjero teigimu, daugiau kaip 61 mln. litų Valdovų rūmams skirta dėl to, kad norima tinkamai pasiruošti Lietuvos pirmininkavimui ES antrąjį šių metų pusmetį.

,, Prioritetas šiuo metu yra užbaigti pirmąjį korpusą ir sutvarkyti dalį antrojo korpuso panaudojant lėšas, kurios yra sutaupytos nuo pirmojo korpuso sutvarkant kiemą ir dalį b korpuso fasado, kad būtų galima organizuoti pasitarimus pirmininkavimo metu”, - trečiadienį po Vyriauisybės posėdžio žurnalistams sakė premjeras Algirdas Butkevičius. Jo teigimu, jokių papildomų lėšų valdovų rūmams nėra skirta.

Daugiau kaip 61 mln. litų vertės užsakymą tęsti darbus valdovų rūmuose gavo viena didžiausių Lietuvoje statybos grupių – Panevėžio statybos trestas.

Kaip nurodo Vilniaus pilių direkcija, orientacinė sąmatinė Valdovų rūmų A ir B dalių statybos kaina siekia 367 mln. litų. Nuo 1994 iki 2012 metų pabaigos panaudota 253 mln. litų. 2013 metų liepą, kai Lietuva pirmininkaus ES Tarybai, Valdovų rūmuose numatomi reprezentaciniai pirmininkavimo renginiai.


Rašyti komentarą...
K
Kai po
2013-03-06 15:52:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
kelis milijonus skirdavo Kubilius,tai Grauziniene su Mazuroniu kryzium guldavo ir klyke apie islaidavima. Gal ir dabar bus tokie principingi ir prates zygi pries islaidavima?
Atsakyti
0

r
ridikas
2013-03-06 16:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal "BAMą" stato? Jau atsibodo ta melžykla.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų