Į oficialų, per savivaldybę ir įvairias institucijas platintą Kauno Lampėdžių bendruomenės kvietimą sutvarkyti pagrindinį miesto paplūdimį atsiliepė tik keturi valdininkai, iš kurių du - patys organizatoriai, rašo „Lietuvos žinios“.

Renkasi „švaresnius“ renginius.

Kadenciją baigiantis ir pirmame rinkimų ture savo apygardoje daugiausiai rinkėjų balsų surinkęs Seimo narys Rytas Kupčinskas sakė, kad valdininkai, nelygu užimamų pareigų svarbumas, savaitgaliais renkasi poilsį su šeima arba dalyvauja įvairiuose renginiuose. „Dažniau pasirenkami „švaresni“ renginiai, o ne aplinkos tvarkymas“, - kalbėjo R.Kupčinskas.

Jo sūnus Kauno meras Andrius Kupčinskas šeštadienį dalyvavo išlydint tarptautinį ralį „Aplink Lietuvą“. „Renginių būna daug ir įvairių. Dėl dalyvavimo kai kuriuose jų būna susitarta iš anksto. Nenuostabu, kad savaitgalį valdininkai nori pabūti su artimaisiais. Mūsų šeima daugelį metų dalyvauja talkose, kai tik gali“, - tvirtino Seimo narys.

Vilijampolės seniūnas Algimantas Mickevičius - vienintelis iš savo vadovaujamo padalinio talkoje dalyvavęs asmuo. A.Mickevičius pasakojo, jog prie Lampėdžių karjero - bene pagrindinio miesto paplūdimio - rinkti šiukšlių buvo kviesti visi miestiečiai, mėgstantys ten poilsiauti: „Kaip matote, atsiliepė tik kelių mokyklų moksleiviai.“

REKLAMA

Rado „lobį“

Lampėdžių bendruomenės centro pirmininkė Edita Gudišauskienė sakė, jog pagrindinis talkos akcentas buvo ne sutvarkyti karjero pakrantes, o iškuopti jo dugną. Jos tvirtinimu, kasmet visoje planetoje rengiama akcija „Išvalykime pasaulį“, prie kurios, nors ir nežymiai, sumanė prisidėti kauniečiai. „Dėl apleisto karjero dugno nuolat sulaukdavome skundų iš miestiečių ir vandens sporto atstovų. Todėl narų pasiūlymą surengti akciją priėmėme su didžiuliu džiaugsmu“, - pasakojo E.Gudišauskienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų