Valdemaras Tomaševskis: ponia prezidentė turi vieną balsą, spėju, kad ji nebalsavo už mūsų koaliciją

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderis, kandidatas į Vilniaus mero postą Valdemaras Tomaševskis apie pirmą valandą nakties žurnalistams dar kartą atsakė į klausimą: „Tikimės, kad būsiu antrame ture, galime prognozuoti, kad taip ir bus“.

Politikas, išgirdęs užuominas apie kuklią rinkiminę akciją ir netikėtą sėkmę rinkimuose, papurtė galvą. „Jūs neteisūs, - žurnalistams sakė V. Tomaševskis. – Mes, kaip visada, nenaudojame didelių pinigų rinkiminei akcijai. Jeigu turime pinigų, visada stengiamės padėti žmonėms per renginius ar kitus dalykus. Neturėjome plakatų, bet dažnai susitikinėjome su rinkėjais. Mes praktikuojame tiesioginį ryšį su rinkėjais, kai galime vieni kitiems pažvelgti į akis“.

Šių rinkimų rezultatai, pasak politiko, ilgalaikis įdirbis. „Tai yra mūsų dvidešimties metų įdirbis. Šįkart mes dalyvavome kartu su Rusų aljansu. Juk puikiai suprantate, kad ne tik tautinės mažumos balsuoja už mūsų sąrašus. Tai yra natūralu, - kalbėjo V. Tomaševskis. – Ir lietuviai balsuoja už mūsų sąrašus, nes jie mato, kad dirbame sąžiningai. Tai rinkėjai vertina. Principai neimdavome pinigų iš verslo struktūrų, todėl neturime daug pinigų, nesame įsivėlę į jokius korupcinius skandalus“.

REKLAMA

LLRA lyderis prognozavo, kad antrame ture su liberalu Remigijumi Šimašiumi susitiks Artūras Zuokas arba jis pats. „Jei nepateksiu į antrą turą džiaugsiuosi, kad šiais metais rezultatai yra geresni negu buvo anksčiau. Tai yra didelis laimėjimas“, - pabrėžė V. Tomaševskis.

Jis kiek pyktelėjo dar kartą sulaukęs klausimo apie prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymą po balsavimo apie žmogų, atstovaujantį Kremliaus interesus. „O jūs visi susitarėte? – paklausė žurnalistų politikas. – Dėl ponios Grybauskaitės? Kiekvienoje televizijoje, kiekviename portale užduoda tą patį klausimą. Aš atsakiau: ponia prezidentė turi vieną balsą, spėju, kad ji nebalsavo už mūsų koaliciją. Tuo mes baigiame šią diskusiją“.


Rašyti komentarą...
a
as
2015-03-02 09:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
tovariscius tomasevskis pripazindamas kad prezidente nebalsavo uz ji, taip ripazista kad atstovauja kremliui, ar ne??????
Atsakyti
-2

E
Edward
2015-03-02 09:38:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos Komunistų partijos ant TSKP platformos, vadovaujama Mykolo Burokevičiaus, narė. Aukštosios Partinės Mokyklos darbuotoja tiesiog negali balsuoti už "Kremliaus atstovą" ;-)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų