Vakcinavimui nuo COVID-19 ekspertai siūlo įkurti naują koordinuojančią struktūrą

Vakcinavimui nuo COVID-19 ekspertai siūlo įkurti naują koordinuojančią struktūrą, kuri dirbtų vien tik su skiepijimo kampanija.

„Ekspertų taryba siūlo įkurti koordinuojančią struktūrą – arba egzistuojančių institucijų pagrindu, arba struktūrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos“, – žurnalistams pirmadienį sakė Vilniaus universiteto profesorė Edita Sužiedėlienė.

„Bet labai dedikuotą centrą, kuris organizuotų būtent skiepijimo kampaniją“, – teigė ji.

Anot profesorės, kad toks pasiūlymas buvo aptartas pirmadienį vykusiame prezidento, premjerės ir sveikatos apsaugos ministro nuotolinį susitikimą su Sveikatos ekspertų tarybos nariais.

E. Sužiedėlienė sako, kad siūloma įkurti naują struktūrą, nes ekspertai mato Nacionalinio visuomenės sveikatos centro bei Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro administracines ir vadybines problemas.

„Siūlymas būtų panaudoti galbūt esamas kompetencijas iš dabar egzistuojančių institucijų ir suformuoti koordinuojančią struktūrą“, – teigė VU profesorė.

Ji sako, kad sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigiamai atsiliepė apie ekspertų siūlymą.

„Sveikatos apsaugos ministras atkreipė dėmesį į šitą siūlymą ir savo nuostatą išreiškė, kad vienokia ar kitokia struktūra turėtų būti formuojama, nes mes dabar tokios neturime“, – sakė E. Sužiedėlienė.

Prezidentūra teigia, kad sulaukus skiepų nuo koronaviruso svarbiausia bus užtikrinti sklandų vakcinavimo procesą.


Rašyti komentarą...
a
as
2020-12-19 21:04:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazin kiek bus tu kurie nores skiepytis, manau mazuma...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų