tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Kraupi avarija Panevėžio rajone: susidūrė 3 automobiliai, žuvo vyras ir kūdikis (nuotr. skaitytojo)

Kraupi avarija Panevėžio rajone penktadienio vakarą pareikalavo vyro ir kūdikio gyvybių. Dėl šio tragiško įvykio įtarimai užgulė girto 60 metų BMW vairuotojo pečius.

8

Kraupi avarija Panevėžio rajone penktadienio vakarą pareikalavo vyro ir kūdikio gyvybių. Dėl šio tragiško įvykio įtarimai užgulė girto 60 metų BMW vairuotojo pečius.

REKLAMA

Pirmadienį Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Panevėžio apygardos prokuratūros klausimais Rasa Stundžienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad įtariamajam paskirta vienintelė kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

„Pagal Baudžiamojo proceso kodeksą šiuo atveju nėra numatyti suėmimo pagrindai. Asmeniui nenustatytas didesnis kaip 1,5 promilės girtumas (nustatyta 1,05 promilės – aut. past.). Tad jo veika traktuojama, kaip neatsargus nusikaltimas. Nebuvo pagrindo manyti, kad asmuo gali slėptis ar trukdyti ikiteisminiam tyrimui“, – pasakojo R. Stundžienė.

Aiškėja, kad įtariamasis anksčiau nebuvo teistas. Jo atžvilgiu buvo pradėtos tik kelios administracinės teisenos. Anot pareigūnų, jis nėra užkietėjęs kelių eismo taisyklių pažeidėjas.

REKLAMA

Užsiminta, kad šeima, kurios nariai žuvo, gyveno netoli avarijos vietos.

Primename, kad tas, kas vairuodamas transporto priemonę, jei įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.

REKLAMA

Pasak policijos, avarija įvyko penktadienio vakarą, apie 19.30 val., Panevėžio rajone, kelio Rokiškis-Panevėžys 103-čiame kilometre. Čia automobilis „BMW 525“, vairuojamas neblaivaus (1,05 prom.) 1962 metais gimusio vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Punto“, vairuojamą 1997 metais gimusios moters.

Po smūgio automobilis „Fiat“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, kurį vairavo 1972 metais gimusi vairuotoja.

REKLAMA

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę 1983 metais gimęs vyras ir 2019-aisiais gimęs vaikas, dėl įvairių kūno sužalojimų į ligoninę paguldytos ir „Fiat“ važiavusi bei „Honda“ vairavusi moterys.

Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo esant neblaiviam, kai dėl to žuvo žmogus.

Už tai gali būti baudžiama nuo trejų iki dešimties metų laisvės atėmimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų