Seime antradienį įsiplieskusi krizė apėmė ne tik valdančiuosius. Ji išprovokavo žodžių mūšį ir opozicijos gretose.

Tėvynės sąjungai-Lietuvis krikščionims demokratams (TS-LKD) atstovaujantis Seimo naryts Naglis Puteikis teigia, kad vilkinti klausimą dėl Darbo partijos (DP) atstovų Viktoro Uspaskicho, Vitalijos Vonžutaitės ir Vytauto Gapšio padeda dalies „Drąsos kelio“ frakcijos užimta pozicija. „Visi balsavimai dėl Darbo partijos Seimo narių Uspaskicho, Vonžutaitės ir Gapšio atidavimo prokurorams atidėti ketvirtadieniui - nulėmė trys balsai – Neringos Venckienės, Valdo Vasiliausko ir Jono Varkalos,“ – aiškina N. Puteikis.

„DP nori, kad nebūtų frazės "įskaitant suėmimą", tai buvo pretekstas daliai valdančiųjų prašyti pertraukos. o tie trys svarbūs, nes Drąsos kelias - opozicija, šiuo atveju trys iš keturių tapo pozicija. Visų kitų balsavimai visiškai aiškūs – Mišrios Seimo narių grupė, Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), TS-LKD ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija - už jų atidavimą prokurorams, Tvarka ir teisingumas bei DP - prieš, o Drąsos kelias „išsižergė“,“ - sakė portalui balsas.lt N. Puteikis.

Drąsos kelio atstovas Valdas Vasiliauskas portalui balsas.lt sakė, kad frakcija tiesiog nekariauja svetimų karų. „Ryte, kai buvo balsuojama dėl biudžetinių įstatymų (DP demonstratyviai balsavo prieš net savo deleguotų ministrų teikiamus projektus, o opozicija juos palaikė, - balsas.lt), aiškiai pasimatė, kad atnaujinamas „2K projektas“ (kuomet socdemų premjero Gedimino Kirkilo vyriausybę rėmė formaliai opoziciniai konservatoriai su Andriumi Kubiliumi priešakyje, - balsas.lt). Tai visiškai mums svetima ir nereikalinga, todėl svetimuose karuose nei dalyvaujame, nei komentuojame,“ – aiškino jis.

REKLAMA

Įtampa kilo po to, kai antradienį Seime DP ir TT frakcijoms, procedūriniais pavyko atidėti iki ketvirtadienio balsavimą dėl trijų minėtų Seimo narių teisinės neliečiamybės. Taip pat DP demonstratyviai balsavo prieš valdančiosios koalicijos, kuriai priklauso, teikiamą biudžetą. Dalis politologų teigia, kad tai tik DP blefas ir koalicija negrius, o opozicijai vadovaujantis TS-LKD vadovas Andrius Kubilius aiškina abejojąs ar koalicija dar egzistuoja.

 


Rašyti komentarą...
m
mottom
2012-12-18 22:23:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deimantė tiek pat kainuoja, kiek V.Uspaskyxas +plus gapšio ir blondinės bonusas. Bravo. gerai Neringos patarėjai kalkuliuoja.
iki adatos priskaičiuos.
Moralizavimai (TIESOS ??? o švents naivume, kaip mes žaibiškai brestam ir pragmatiškėjam....), juk jiems\mums berods iki lemputės.
Atsakyti
-1

m
man
2012-12-19 02:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
...as manau kad konservatoriai specialiai vilkino sia byla.Jei butu laimeje konservatoria ir ateje i valdzia , byla ir toliau vilktusi.Bet kada konservatoriai liko uz borto - i viesuma istrauke byla ir tikisi sugriauti koalicija , sukirsinti ir perimti valdyma daro vyriausybej haosa.Tai matosi is konservatoriu pasisakymu ir issisokimu seimo posedziuose.
Atsakyti
-3

G
Gerai
2012-12-19 07:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
vykdo Urdomos nurodymus senas nomenklaturininkas,nors nesenai visokiais zodziais keike.Tikras saltomortaliu meistras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų