V. Uspaskichas: norėjau trauktis iš politikos, bet mane šaukia pati prezidentė Darbo partijos vadovas prisiekė neturintis jokių sąsajų su Kremliumi

„Buvo priimta rezoliucija, kurioje teigiama, kad partijos vadovybė turi ginti savo garbę ir orumą bei neleisti savęs žeminti. Palikome galimybę inicijuoti vieną ar kitą sprendimą Seime“, - po Darbo partijos tarybos posėdžio kalbėjo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

Daugiausiai dėmesio sulaukęs klausimas dėl partijos pozicijos prezidentės Dalios Grybauskaitės viešų pasisakymų buvo įtrauktas į posėdžio darbotvarkę atskiru punktu. „Dėkojame koalicijos partneriams už vieningą palaikymą, kad rinkimų metu nebūtų skleidžiama nesuprantama informacija. Manome, kad taip yra naudojamos juodosios technologijos rinkimų metu, - kalbėjo žurnalistams V. Uspaskichas. - Netinka taip daryti valstybės vadovei. Koalicija laukia atsakymo iki kovo 14 dienos. Tada susirinks taryba ir nuspręs, ką daryti“.

Paprašytas prisiekti, kad Kremlius nedaro įtakos, V. Uspaskichas ramiu tonu ištarė: „Prisiekiu.“

„Aš prisiekiau Lietuvos valstybei tribūnoje laikydamas ranką ant Konstitucijos“, - priminė politikas.

Paklaustas, kokie buvo atlikti pakeitimai kandidatų rinkimuose į Europos parlamentą sąraše, V. Uspaskichas tikino, kad didelių pakeitimų nebuvo. „Per kelis mėnesius buvo žmonių, kurie patys pasitraukė, kurie atsirado. Dabar sąrašas yra sudėliotas, turime du žmones rezerve. Taryba spaudė, kad partijos pirmininkė nekandidatuotų, frakcijos pirmininko taip pat nenorėjo paleisti, todėl visas spaudimas teko man, - kalbėjo V. Uspaskichas. - Buvau įtrauktas į sąrašą. Visko gali būti. Jeigu eisiu į rinkimus, tai tik pirmu numeriu. Matau, kad mūsų vidinė Lietuvos politikos konjunktūra verčia aktyviai dalyvauti Europos parlamente. Reikia nemažai išsišokimų ginti ten. Galvoju, kad daugelis dalykų mums nedaro pagarbos. Norėjau traukti iš politikos, tačiau mane į ją įtraukinėja pati prezidentė. Ji informaciją man perdavinėja per spaudą“

Kiek vėliau pretendentas į prezidento postą Artūras Paulauskas pristatė rezoliuciją dėl krašto gynybos. „Manome, kad šiuo metu reikia stiprinti krašto apsaugą. Siūlome sukviesti Gynybos tarybą ir priimti sprendimus didinant finansavimą 200 mln. litų ir kitų metų biudžete numatyti vieną procentą nuo BVP. Lėšos gali būti nebiudžetinės“, - rezoliuciją pristatė A. Paulauskas.


Rašyti komentarą...
s
saulė
2014-03-13 15:19:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus jau buvo pasitraukęs iš aktyvios politikos, bet jį tiesiog provokuoja. Nesuprantu tikslo, bet jaučiu, kad tai daroma specialiai, nes kitu atveju nėra Darbo partijoje prie ko kabintis.
Atsakyti
0

J
Jn
2014-03-10 20:52:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paksas irgi prisiekė
Atsakyti
-2

K
Kindziulis
2014-03-10 21:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putinas irgi iki šiol teigia, kad rusijos kariuomenės Kryme nėra
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (87)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų