Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis ministerijos administracijai pavedė kreiptis į Viešųjų pirkimų tarnybą išsiaiškinti, ar ministerijos organizuotas viešasis pirkimas naujam automobiliui įsigyti vykdytas skaidriai, ar nebuvo pažeidimų, ar valstybinės lėšos panaudotos efektyviai.

Ministras taip pat nurodė Aplinkos ministerijos Viešųjų pirkimų skyriui peržiūrėti vienintelio konkurso dalyvio pasiūlyto automobilio kainą ir paieškoti būdų ją sumažinti.

„Jeigu pirkimas vykdytas neskaidriai arba pasiūlyta automobilio kaina didesnė už rinkos, – mums tokio automobilio nereikia. Galbūt dar yra galimybių kainą pakeisti, o jeigu ne – vienintelė išeitis – nesirašyti sutarties ir nutraukti pirkimą“, – sako aplinkos ministras V. Mazuronis.

Aplinkos ministerijos organizuotame viešojo pirkimo konkurse atsirado tik vienas dalyvis, nors konkursas vykdytas mažiausios kainos principu. Kompanija „Moller Auto“ pasiūlė automobilį „Volkswagen Phaeton“ įsigyti už 195 tūkst. litų.

Įtarimų dėl nesąžiningo pirkimo kilo, kai viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad Susisiekimo ministerija analogišką automobilį viešojo pirkimo konkurso metu įsigijo 40 tūkst. litų pigiau.

„Sutartis su konkurso laimėtoju dar nepasirašyta, todėl erdvės veikimui dar turime. Jeigu bus pasakyta, kad kaina per didelė, – automobilio ministerija atsisakys, nes tarnybinis automobilis nėra svarbiausia darbo priemonė“, – sako V. Mazuronis.


Rašyti komentarą...
d
damn
2013-11-18 13:13:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
mazuroni,tai kam tau tada tokio reikia brangaus? visi jus vienodi parazitai,kai ne jusu pinigai!
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2013-11-19 09:52:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tol putojosi ant kitų, kol atsisėdo į " šiltą " kėdę. Gėda šiam rėksniui ir visai partijukei.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų