Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orus Europoje lems dvi didelės žemo slėgio sritys ir kelios aukšto slėgio sritys apie jas.

Orus Europoje lems dvi didelės žemo slėgio sritys ir kelios aukšto slėgio sritys apie jas.

Beveik visame žemyne dangus bus debesuotas, tačiau saulėtų orų juosta nusidrieks nuo Baltijos iki Adrijos jūros.

Nuo Pavolgio stepių atkeliavęs šaltis gana plačiai pasklido po Skandinavijos, Baltijos šalis ir kai kuriuos jų kaimynus.

Lietuvoje dieną sniego ir vėl nesulauksime, tačiau kur ne kur diena bus šviesi. 

Oro temperatūra naktį priklausys nuo pragiedrulių – kuo ilgiau dangus bus giedras, tuo bus šalčiau. Prognozuojama, kad paryčiais vyraus 14 – 16 laipsnių šalčio, vietomis iki 20 – 22. Šviesią dieną padedant saulei šaltis turėtų nuslūgti iki 7 – 9 laipsnių.

„Kitaip tariant, Lietuvoje bus žiema“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienio naktis irgi žada būti menkai debesuota arba visai giedra, nesnigs, bet ims stiprėti rytų vėjas. Šals iki 14 – 16 laipsnių, bet dėl vėjo bus žvarbu. Dieną žvarbusis vėjas bus dar stipresnis, šaltis slūgs iki 7 – 9 laipsnių.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį šaltis slūgs toliau, įsibėgės orų permaina. Naktį daug kur snigs, galima pūga, dieną krituliai bus mišrūs. Naktį bus iki 6 – 8 laipsnių šalčio, dieną jau apie 0 laipsnių. Savaitgalį irgi kartkartėmis bus mišrių kritulių, oro temperatūra naktimis bus vos žemesnė už 0 laipsnių, dienomis dažniausiai vos aukštesnė.

„Ką gi, šį kartą tikra žiema ilgai netruks“, – sako N. Šulija. 

Telšių, Radviliškio, Raseinių ir Anykščių rajonų keliuose yra slidžių ruožų

Trečiadienio rytą Telšių, Radviliškio, Raseinių ir Anykščių rajonų magistraliniuose keliuose yra slidžių ruožų, įspėja Automobilių kelių direkcija.

6 val. duomenimis, kitur šalyje magistraliniai keliai daugiausia sausi, vietomis drėgni.

Krašto keliai ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai šiaurės vakarų, šiaurės ir rytų Lietuvoje vietomis su sniego provėžomis. 

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje Lietuvoje išlieka kai kur padengti plonu puraus ar prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs.

„Kelių priežiūra“ apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojai prašomi atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų