„Užkeikta“ vieta Kaune: į mūrinę tvorą nesiliauja rėžęsi automobiliai

Ketvirtadienio popietę Kaune ties Linkuvos ir A. Stulginskio gatvių sankryža susidūrė du automobiliai VW „Passat“. Vienas jų po smūgio įsirėžė į greta stovinčio namo tvorą.

6

Mūrinė tvora buvo suniokota – joje pramušta skylė. Pasak vietinių gyventojų, į šią tvorą jau ne pirmą kartą atsitrenkia automobiliai, o ši sankryža – tarsi „užkeikta“.

Minėtąją tvorą dėl dažnų autoavarijų tenka taisyti net kelis kartus per metus.

Kauno miesto Linkuvos gatvėje galimas tik vienpusis eismas. Tačiau neretai pasitaiko, kad suklaidinti vairuotojai sankryžoje suka į kairę pusę ne iš tos juostos.

Taip nutiko ir šį kartą: liudininkų teigimu, pirmoje juostoje važiavęs automobilis neleistinai pasuko į kairę.

Manevro metu kliudytas antra juosta važiavęs automobilis, kuris nuo smūgio nulėkė tiesiai į greta esančio namo tvorą.

Kaip pasakojo namo savininkė Violeta, į tą nelemtą tvorą, atrodo, pernelyg dažnai įvažiuoja automobiliai.

Dėl šios priežasties namo gyventojams baisu išeiti į kiemą ar ten išleisti šunį. Dėl autoįvykių gausos gąsdina netgi tvoros remonto darbai, nes kažkas gali čia įlėkti beremontuojant, nurodė namo savininkė.

Linkuvos gatvėje palei tvorą driekiasi šaligatvis, todėl nesaugus eismas šioje sankryžoje kelia pavojų ir pėsčiųjų gyvybėms.

Kaip nurodė namo savininkė, Kauno miesto savivaldybė toje vietoje žadėjo įrengti atitvarus nuo kelio, tačiau kol kas žodžio neištesėjo.

Panašu, kad Linkuvos gatvėje reikėtų pakeisti eismo tvarką, nes ji nėra patogi: dažnai vairuotojai nesupranta, kaip važiuoti. Dėl panašių nesusipratimų galimai kyla autoavarijos, kenčia minėtoji tvora.

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai. Tikimasi, kad Kauno miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su policija, ras išeitį, kaip mažinti eismo įvykių dažnumą šioje sankryžoje.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune automobilis rėžėsi į tvorą


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-06-20 10:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pagelbėtų greitį ribojantys kalneliai ir papildomi ženklai. Pamenu kažkada prie autobusų stoties ženklas kabojo 5 metrų aukštyje ir jo galiojimo zoną žinojo tik vietiniai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų