REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atrodo, kad žiemą iš kiemo šiandien išvaryti bus kur kas lengviau, nei žvejus nuo marių ledo. Į kraują įaugusio pomėgio jie nelinkę atsisakyti net ir pasprukę iš mirties nagų.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį nuo įlūžusio ledo teko gelbėti kelis žvejus uosto akvatorijoje. Žūklautojai tvirtina, kad juos į pavojų specialiai įstūmė vilkiko kapitonas.

REKLAMA

Apie 15.15 val. Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Civilinės saugos ir mobilizacijos departamento darbuotojai specialiosioms tarnyboms pranešė apie 4 žvejus, kuriems įlūžus ledui prireikė pagalbos Malkų įlankoje.

Poledinės žūklės mėgėjai plūduriavo ant skirtingų ledo lyčių.

Į įvykio vietą buvo išsiųsta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto gelbėjimo katerio „Žaibas“ įgula, kuri ir parplukdė į krantą žvejus.

REKLAMA
REKLAMA

Liudininkų teigimu, tądien Malkų įlankoje ant ledo žvejojo apie šimtą žmonių. Kai kurie jų mano, kad ledą, specialiai sukeldamas bangas, galėjo sulaužyti galėjo pro šalį plaukęs vilkikas „Barta“.

„Iki to laiko pro mus praplaukė gal keturi dideli laivai, net konteinervežis buvo tarp jų - nė menkiausios bangelės nesukėlė, viskas buvo gerai. Tačiau staiga labai dideliu greičiu į ro-ro krovinių terminalą nulėkė vilkikas „Barta“, ir ledas, prieš tai dar subangavęs, ėmė skilinėti. Ledui ėmus lūžinėti žmonės viską metė, ėmė bėgti. Aš spėjau išsirinkti didesnę lytį ir ant jos užšokti. Gal kapitonas norėjo tik pagąsdinti žvejus, tačiau tokie jo veiksmai sukėlė pavojų žmonių gyvybėms. Aš suprantu, kad žvejoti uosto akvatorijoje ant ledo pavojinga, tačiau tyčia stumti žmones į pavojų yra neatleistina“, - telefonu vakar pasakojo šeštadienį incidento vietoje buvęs klaipėdietis Rimas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Beje, sekmadienį netoli incidento vietos ant ledo ir vėl žvejojo keliasdešimt žvejų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų