Ūkanotu rytu tikėti neverta: sulauksime gražių orų

Penktadienį Lietuvoje debesuotumas buvo permainingas – vietomis pragiedrėjimai atsivėrė, bet paskui debesys grįžo arba netrukus sugrįš. Naktį vyraus jau debesuotas dangus, tačiau patys debesys bus nestori, galimi ir trumpi pragiedrėjimai. Kur nors tikėtina menka dulksna, suboluos rūkas.

Šeštadienį rūkas neskubės sklaidytis, ypač šalies rytuose. Vis dar vyraus debesuotas dangus, bet, panašiai kaip ir penktadienį, gali būti pragiedrulių, ypač šiaurinėje šalies dalyje. Pietuose gali pasitaikyti menko lietaus arba negausios dulksnos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi visai neblogi orai. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuotas dangus, bet kai kada tikėtini ir pragiedrėjimai, prašviesėjimai, ypač šalies šiaurėje. Naktį daug kur suboluos rūkas, vietomis gana tirštas. Pietinėje šalies dalyje galimas menkas lietus arba dulksna. Žemiausia temperatūra naktį vyraus apie 8 – 10 laipsnių, įdienojus bus apie 10 – 12 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienis bus drėgnesnis – ir naktį, ir dieną tai šen, tai ten trumpam pasirodys menkas lietus arba dulksna. Naktį atvės iki 7–9, dieną šils iki 10–12 laipsnių šilumos.

Pirmadienį tam tikra lietaus ar dulksnos tikimybė bus vakarinėje šalies dalyje, kitur tikėtina menkai. Orai bus giedresni, todėl naktis vėsesnė – naktį vyraus 2–4 laipsniai šilumos tiktai prie pat jūros bus apie 6–8 laipsnius, dieną šils iki 9–11 laipsnių šilumos.

Kitą savaitę vyraus ne tokie šilti, tačiau dažniausiai ramūs ir gražūs orai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų