TV3 Žinios. Lietuvoje užfiksuotas dar vienas koronaviruso atvejų rekordas

Šalyje koronaviruso atvejų skaičius pasiekė tris šimtus vienuolika, o sklandę gandai dėl karantino po rinkimų – bent iš dalies pildosi. Karantinas nuo pirmadienio skelbiamas dvylikoje savivaldybių, Raseiniuose pratęsiamas dar savaitei. Šiose savivaldybėse įsigalioja viešojo transporto ribojimai, draudimai būriuotis, valstybinės įstaigos dirbs nuotoliniu būdu, lankyti suaugusius pacientus ligoninėse bus draudžiama.

Tiesa, nors sostinės, Šiaulių miesto ar Kauno rajono sergamumas tarp didžiausių, karantino šios savivaldybės išvengė. Gyvenimas keisis ir ten, kur karantino nebus. Į kavinę, barą, klubą patekti galėsite tik užsiregistravę, o tokių įstaigų darbo laikas trumpinamas.

Taip pat, Marijampolėje – panika dėl globos namuose Covid-19 užsikrėtusiųjų senolių. Vos per savaitę čia susirgo per trisdešimt garbaus amžiaus globotinių, vienas jų jau mirė. Tačiau ligoninė per šį laikotarpį priėmė vos keletą senolių. Tuo metu pacientų skaičius ligoninėse kai kurioms gydymo įstaigoms jau kelia nerimą. Korona-virusu sergančiųjų pacientų lovų užimtumas vidutiniškai jau viršija šešiasdešimt procentų. Veryga neneigia – plečiant Covido skyrius, nukentės kitomis ligomis sergantys pacientai. Beje, reportaže – ir unikalūs vaizdai, kokiomis sąlygomis darbuojasi medikai reanimacijos skyriuje.

Visas svarbiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas žiūrėkite TV3 Žiniose.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2020-10-21 20:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pripaišo koroną,nors niekas nežino,ar testai nemeluoja!!Be to dauguma "serga"besimptome forma!!Tai čia atseit liga?Be simptomų?Jei nėra simptomų-nėra ir ligos!Pripaišo tiek atvejų,kiek valdžia liepia!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų