TV3 Žinios. Koronaviruso rekordai Lietuvoje ir jo mutacijos užsienyje

Tiek infekcijų Lietuva dar nematė – 1656 nauji COVID-19 atvejai. Prezidentas Gitanas Nausėda aiškina, kad kovos su koronaviruso sėkmė priklausys nuo to, kaip atsakingai žmonės saugosis – laikysis specialistų rekomendacijų ir ribojimų. Mokslininkas sako, kad jei žmonės numos į karantiną ranka, gruodžio pabaigoje Lietuvoje gali sirgti apie penkiasdešimt tūkstančių žmonių.

Danijoje auga nerimas dėl mutavusio korona-viruso, kuriuo susirgo šalies kailinių žvėrelių ūkiuose veisiamos audinės ir jas prižiūrintys žmonės. Danai nerimauja, kad pakitęs virusas gali sukelti naują koronaviruso protrūkį tarp žmonių, kurių neveiks šiuo metu kuriamos vakcinos. Vakar šalies valdžia nusprendė sunaikinti visas šalies audines, o šiandien įsakė izoliuotis šimtams tūkstančių šalies gyventojų. Tuo tarpu Lietuvos veterinarijos tarnybos sako, įdėmiai stebi situaciją, tačiau pripažįsta – jokių prevencinių tyrimų šalies audinių ūkiuose neatlieka.

Visas aktualiausias naujienas žiūrėkite TV3 Žinių laidoje, kurią rasite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
Žilvis
2020-11-06 18:41:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenusišnekekite dėl tų kaukių.Kiniečiai nešioja ištisai ir nemiršta.
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2020-11-06 18:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad tos mutacijos jau vasarą įvyko. Atsibudo. O susirgimai nuo kaukių šiuo metu, nuo išmetamų chimtreilų ir 5G poveikio.
Atsakyti
-4

P
Prūsas
2020-11-06 23:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ha Ha Ha ir toliau bauginkit...!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų