TV3 Žinios. Įvažiavimai į šalies miestus apriboti bus iki sausio pabaigos

Sekmadienio vakarą turėję atsiverti Lietuvos keliai ir toliau liks prižiūrimi pareigūnų. Į posėdį susirinkusi Vyriausybė dar mėnesiui pratęsė judėjimo kontrolę tarp miestų, tik ji šiek tiek keisis.

Neapskaitytų mirčių Lietuvoje dar daugiau nei valdžia skelbė iki šiol. Pasirodo, jų – beveik 1200. Tokią informaciją pateikė kone pirmą kartą viešai pakomentuoti situaciją nusprendęs Visuomenės sveikatos centro direktorius Robertas Petraitis. Jis ginasi, kad centras dėl to nekaltas, kalta esą ministerija ir informacijos laiku neduodančios ligoninės. Tiesa, ekspertai atrėžia, kad tai paprasčiausia nekompetencija.

Pasirodo nelegalūs masiniai Naujamečiai reivo vakarėliai vyko ne tik Prancūzijoje, bet ir kitose šalyse. Ispanijos pareigūnai šį savaitgalį taip pat išvaikė tokį susibūrimą netoli Barselonos. Tuo metu su nauja koronaviruso forma kovojantys britai ruošiasi masiniam gyventojų skiepijimui „AstraZeneca“ vakcina. O amerikiečiai fiksuoją naują susirgimų rekordą.

Šeštadienį Lentvaryje gaisras suniokojo namelį. Iš liepsnų išneštas smarkiai apdegęs vyras, jis žuvo. Pačiame Lentvario centre, kieme netoli pervažos, sudegė štai mobilusis namelis.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
R
Ramunas
2021-01-03 18:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka cia sneketi...transvestitu, piderastu, lezbijieciu, narkomanu valdzia protingesne uz mus, Lietuvos zmones....uz ka kitais rinkumais balsuosite like ,,lietuvaiciai,,? Ar islike?
Atsakyti
-3

O
OOOO
2021-01-03 18:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
NUSIŠVILPT MAN.
Atsakyti
-3

V
Vaiduoklis
2021-01-03 18:38:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas ispizdejimas
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų