REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Edita Mildažytė (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė pirmadienį lieka sulaikyta dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

4

Žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė pirmadienį lieka sulaikyta dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

REKLAMA

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja informavo BNS, kad E. Mildažytė bus paleista, kai bus užpildyti procesiniai dokumentai.

„Paleidimo laiką tyrėjas derina su ikiteisminį tyrimą kuruojančiu prokuroru“, – teigė policijos atstovė.

Ji pridūrė, kad asmuo gali būti sulaikytas ne ilgiau nei 48 valandas.

E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Gaila moters. Man ji atrodo vyresnė, nei 55 ir išgerianti. Manau, susiims
Kaipo visokius chamukus ir asilus pagauna girtus, tai nelaiko nei areštinėj, nei kankina, o Editą, nors ji labai suklydo taip pasielgdama, tai iškart ir sulaikė, ir užrakino, ir dar neaišku kiek los. Reikia džiaugtis, kad nieko nenutiko baisaus, o ne loti ant visos Lietuvos.
Ei, žmogau! Prie ko skiepas ir šnapsas? Kategorijas supainiojai, ar koksas su priemaišom? Prisigėrei, išsikviesk taksą su vairuotoju, parveš ir mašiną parvarys. Bet ne, pati vairuos. Sugėrovai irgi geri, negalėjo sustabdyt? Matomai ir patys taip daro. O tamstelei bile š...drabstytis, baisus antivakseris gi. Papulsi į reanimaciją su Covidu, tada drabstykis (jei išgyvensi). Galvele galva, ką tokiam sakyt...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų