Tualete užstrigęs panevėžiškis vos išvengė mirties

Panevėžyje ugniagesiams teko itin keistoka užduotis – vaduoti tualete užstrigusį vyrą. Tarp unitazo ir bakelio girtas įsmukęs vyriškis kankinosi net kelias paras kol sunerimusios kaimynės suprato, jog reikia kviesti gelbėtojus.

Bet net ir patekus į vidų niekaip nepavyko vyro išlaisvinti kol ugniagesiai neatsuko ir nenuėmė klozeto bakelio. Išsekęs buto šeimininkas atsidūrė ligoninėj. Nutikusi nelaimė kaimynų nė kiek nestebina esą apleistame bute ir velnias koją nusilaužtų.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Senolis įstrigo tualete

„Pirmame aukšte gyvenantis 65-erių būsto šeimininkas užsirakinęs net 2 paras kankinosi tualete“, – pasakoja kaimynė.

Iš pradžių į klozeto ir bakelio spąstus patekusį vyriškį ištraukti mėgino kaimynė, tačiau šonu užstrigęs vyras buvo nepajudinamas. „Aš manau jis sedėjo tualete ir nugriuvo. Matomai išgėręs buvo ir užsileido, o ten klozetas ir siena nedidelis tarpas. Kaip užslinko tas klozetas išlenktas trauk netraukęs jis pro ten niekaip“, – sako kaimynė Janina.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Geradarė kaimynė pasakoja, kad iš tokio siauro tarpo ištraukti nelaimėlį trukdė ir apranga. Vyras buvo storai apsivilkęs iki pusės. Išvaduoti vyrą pavyko tik su ugniagesių pagalba.

„Teko pasidarbuoti kaip santechnikams, nes ugniagesiai nuėmė bakelį tada išmontavo patį klozetą, ištraukė vyrą ir perdavė medikams“, – pasakojo ugniagesių atstovė Vilma Vaiginytė.

Kaimynės ir pačios neslepia, kad kelias dienas mėgino prisibelsti į duris, tačiau bute užsidaręs kaimynas niekaip nesugebėjo to padaryti. Keisčiausia, kad net ir nusikamavęs pensininkas nesišaukė pagalbos. Laimei, kilus sąmyšiui iš Klaipėdos aplankyti vyriškio atvyko sūnėnas su motina, jie ir padėjo patekti į vidų.

„Beldžiamės vieną dieną tuoj, tuoj nu galvoju pabaigs tą buteliuką ar alų vistiek išropos, ropok ropok sakau bet niekaip neišropoja paskui atradom pasikalbėjimą per tokią angą tualeto pas kaimyne. Mes va per šitą susišnekėjom su juo už sienelės“, – kalbėjo kaimynė Janina.

„Laukti liepdavo. Laukit atseit ateisiu, atrakinsiu ar išlysiu atsikelsiu va taip“, – sakė kita kaimynė Emilija.

Artimiausi kaimynai pasakoja, kad vargai dėl kaimyno prasidėjo tuomet, kai šis persikėlė čia gyventi. Nuolat girtaujantis brolis sesers butą greitai apjaukė. Tačiau prieš mėnesį moteris mirė ir vyras liko gyventi vienas.

REKLAMA

„Tai tikrai bėda nuo senų laikų kai apsigyveno pas tą felią nu ir pratasidėjo. Jis nuolat girtas ir tai yra problema laiptinės visos ir į tualetą eidavo čia vietoj“, – pasakojo kaimynė Jelena.

Na, o ugniagesiams vaduoti žmogų šitaip užstrigusį tualete teko pirmą kartą, nors buvo labai panašus atvejas šią vasarą, kai panevėžietis užstrigo tarp išsiskleidusios sofos tarpo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų