TS-LKD pirmininku turėtų būti patvirtintas Landsbergis

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku dar vienai kadencijai turėtų būti patvirtintas dabartinis partijos lyderis, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, siūlo Priežiūros komitetas.

„Priežiūros komitetas siūlo partijos tarybai, kaip aukščiausiajam mūsų organui tarp suvažiavimų, savo sprendimu de facto patvirtinti Gabrieliaus Landsbergio išrinkimą partijos pirmininku ketverių metų kadencijai“, – penktadienį BNS sakė Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas.

Anot jo, jeigu toks sprendimas būtų priimtas, per suvažiavimą gegužės pabaigoje G. Landsbergis būtų būti paskelbtas TS-LKD vadovu ir pradėtų naują kadenciją šiose pareigose.

„Arba partijos taryba, aišku, gali apsispręsti ir kitaip – kartoti procedūras iš naujo arba pratęsti valdymo organų įgaliojimus trims mėnesiams“, – teigė V. Benkunskas.

Pasak jo, TS-LKD tarybą sukviesti planuojama artimiausiu metu.

Tiesioginių ir pirmą kartą planuotų surengti atvirų partijos pirmininko rinkimų konservatoriai atsisako, nes liko vienintelis kandidatas į šias pareigas.

TS-LKD skyriai iš viso į partijos pirmininkus iškėlė 16 kandidatų, tačiau visi, išskyrus G. Landsbergį, atsiėmė savo kandidatūras, teigdami, kad esant ypatingai pandeminei situacijai, reikia susitelkimo ir vieningo darbo Seime bei Vyriausybėje, o vidinė konkurencija tam kliudytų.

G. Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2021-02-26 15:27:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atėjo Leninas visiems laikams
Atsakyti
0

P
Pritariu
2021-02-26 15:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brežnevą irgi rinko vieną iš vieno.
Atsakyti
0

A
Anupras
2021-02-26 15:55:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi anūks teisėtai paveldėjo parciją iš senėlio, negi būt kitokių nuomonių ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų