Tragiška avarija Vilniaus rajone: sužeisti net šeši žmonės, o keleivė žuvo

Šeštadienį Vilniaus rajone susidūrus dviem automobiliams sužeisti net šeši žmonės, o viena keleivė žuvo. Aiškėja tragiškos avarijos aplinkybės: lenkdamas kitą automobilį avariją sukėlė ir savo motiną pražudė pradedantysis vairuotojas.

Štai kaip per avariją sumaitotas „Volvo“ – automobilio priekio nebėra, gelbėtojai po avarijos traukdami prispaustus žmones nupjovė dureles. „Volvo“ variklis po smūgio į  „Kia“ iškrito – štai jis guli netoli automobilio. O „Kia“, kuriuo važiavo šeima, nulėkė į griovį.

Apie avariją Vilniaus rajono pakraštyje, kelyje Dūkštos–Vievis, specialiosioms tarnyboms pranešta apie 20-ą valandą. Netoli Airėnų kaktomuša susidūrė du automobiliai, pranešta, kad automobiliuose prispausti mažiausiai trys žmonės. Gelbėtojai sako, kad buvo karpomas tik „Volvo“.

Nupjovę dureles gelbėtojai ištraukė negyvą 57-erių metų keleivę, ji rasta gale, pirminiais duomenimis, ji nesegėjo saugos diržo. O štai jaunas vairuotojas buvo gyvas, jis nebuvo praradęs sąmonės.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupi avarija Vilniaus rajone – susidūrė 2 automobiliai, viena keleivė žuvo

Pirminiais duomenimis, vaikinas buvo blaivus. Aiškėja, kad vairuotojas pražudė savo mamą. Į įvykio vietą atvažiavo giminaičiai.

„Jaunas, nu jaunas vairuotojas, matomai gal greitį viršijo“,  –  kalbėjo giminaičiai.

O automobiliu „Kia“ važiavo šeima, net penki žmonės iš šio automobilio buvo išvežti į ligoninę. 40-metis vairuotojas ir 14-metė paauglė gydomi ligoninėje, o 35-erių metų moteris ir 11-os bei dvejų vaikai gydosi namie.

Štai vaizdas iš viršaus – avarija įvyko visai tiesiame kelio ruože. Lenkti čia nedraudžiama, tačiau greičiausiai dėl vairavimo patirties stokos „Volvo“ vairuotojas nesugebėjo saugiai atlikti šio manevro.

Be to, vairuotojas greičiausiai pažeidė taisykles viršydamas leidžiamą greitį.

Ant automobilio „Volvo“ nėra pradedančio vairuotojo ženklo, tačiau toks privalėjo būti – policija praneša, kad automobilį vairavo 19-metis.

Dvejų metų vairavimo stažo neturinčiam vairuotojui tokiame kelyje leidžiamas tik 70-ies kilometrų per valandą greitis.


Rašyti komentarą...
.
...
2020-07-20 12:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų