naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo ketvirtadienio ieškotas iš namų išėjęs kretingiškis Valdas rastas negyvas. Šia liūdna žinia pasidalino Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Nuo ketvirtadienio ieškotas iš namų išėjęs kretingiškis Valdas rastas negyvas. Šia liūdna žinia pasidalino Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

REKLAMA

„Šiandien Valdas buvo surastas. Deja, bet rastas jau per vėlai. Nuoširdi užuojauta jo artimiesiems!

Didelis ačiū visiems šiomis dienomis prisijungusiems prie jo paieškų“, – pranešė meras socialiame tinkle.

Kaip patikslino Klaipėdos apskrities policija, dingęs neįgalus vyras šiandien rastas miręs laukuose Kretingos rajone. 

Portalas tv3.lt primena, kad 1984 m. gimęs Valdas D. dingo sausio 5 d. apie 16 val. išėjęs iš namų, Taikos g., Kretingoje. Vyro ieškojo gausios policijos pareigūnų ir jo artimųjų, savanorių ir šaulių pajėgos. 

Kas čia darosi Lietuvoj? Niekada taip nebuvo, kur nuėjome, dingsta žmonės, miršta netikėtai, užgęsta gydymo įstaigose prie gydytojų kabinetų, gydytojas apžiūri ligonį ir išsiunčia mirštantį į namus, ko pasekoje pakeliui arba vos peržengęs namų slenkstį užgęsta jo gyvybė, gimdyvės žudo savo ilgai laukto mažylio, arba randami abu negyvi, žudosi ne tik seni, vieniši, bet jauni žmonės, net vaikai prieš save pakelia ranką, sergantis šaukiasi pagalbos, nes neišgali nusipirkti vaistus, kurie suteikia viltį į gyvenimą, o Valstybė nuo visų nusisuka.Kas per laikai atėjo, ką mes išrinkome į valstybės aparatą, kuris šitaip vairuoja tą vairą, kaip girti ar apsvaigę nuo kitų medžiagų, jog nebemato kur nuvažiavome.Žmonės gerieji, palengva ateina kiti rinkimai.Atsibuskite, atsipeikėkite, nebežiūrėkite kas gražus kas ne, kas be patirties, o kas su didžiuliu žinių bagažu, jokių verslininkų nebereikia, jokių gražių žodžių ar rankos paspaudimo, jokių dovanėlių kuriomis džiaugiatės kaip darželinukai.Rinkime visiškai naujus nebuvusius tame puode asmenis.Nereikia bijoti naujovės, viskas yra išmokstama, svarbiausia sąžiningumas ir didelis noras dirbti savo žmonėms savo šaliai.Per daugiau nei trisdešimt metų, jų buvo vienetai, kurie bandė žengti su mūsų šalies gyventojais ir jie ilgai užsibūti negalėjo.Naujas entuziastingas yra greitai sukramtomas ir išspjaunamas.Todėl rinkime tik visiškai naujus asmenis, gal tuomet kažkas pagerės ir pas mus, nebereiks kasdien pranešinėti tokias skausmingas netektis, kurie galėjo gyventi ir gyventi.
Prasidėjo priverstinės vakcinacijos pasėkmių laikotarpis, masiškai miršta tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės, medicina per covid 19 laikotarpį galutinai sužlugdyta, jeigu rimtai susirgai ar turi lėtinių ligų negali gauti jokios medicininės pagalbos, medikai poliklinikose aptarnauja kompiuterius, o komerciniai specialistai emociškai perdegę nuo lakstinejimo po keleta gydymo įstaigų, jiems rūpi tik pinigai, juk reikia padengti paskolas už namus, lizingus už automobilius, reikia kelionių prie šiltų jūrų, SPA savaitgalių ir pan. O ligoniai krenta kaip lapai...
Padekokite Dulkiui , prie ko privedė sveikatos sistema pas gydytojus neįmanoma prieiti , bet ir atvykus pas gyditoja gydimo nėra . Bus dar baisiau .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų