Valdantieji Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) vasarį pakilo į pirmąją poziciją populiarumo lentelėje.

Jei kitą sekmadienį vyktų rinkimai, TS-LKD surinktų daugiausia balsų - 14,6 proc. (sausį - 11,6 proc.).

Už antroje vietoje likusią opozicinę partiją „Tvarka ir teisingumas“ vasarį balsuotų 11,6 proc. apklaustųjų. Sausį „tvarkiečiai“ pirmavo ir pagal apklausą būtų surinkę 12,1 proc. balsų.

Trečiąją poziciją išlaikė opoziciniai socialdemokratai, už kuriuos balsuotų 10,8 proc. apklaustųjų (10 proc. gruodį).

Ant ketvirto laiptelio vasarį pakilo valdantis Liberalų sąjūdis, aplenkęs sausį čia buvusius „darbiečius“. Liberalų sąjūdis per rinkimus gautų 8,3 proc. balsų (sausį - 7,4 proc.)

Į penktą vietą nusileido opozicinė Darbo partija, kuriai savo balsą atiduotų 6,4 proc. tyrimo dalyvių (sausį - 7,4 proc.).

Toliau - valdanti Tautos prisikėlimo partijos (TPP) partija, kuri vasarį surinktų 4 proc. balsų (sausį - 3 proc.) ir į Seimą daugiamandatėje apygardoje nepatektų, kadangi neperžengtų 5 proc. barjero.

Tas pats atsitiktų ir su valdančia Liberalų ir centro sąjunga, kuriai savo balsą atiduotų 2,8 proc. rinkėjų (sausį - 4,1 proc.).

17,7 proc. apklaustųjų sakė, jog balsuoti neitų, 15,1 teigė nežinantys, ką balsuojant pasirinkti .

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ vasario 5-8 dienomis atliktos apklausos rezultatus šeštadienį skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų