Teks pakentėti: staiga užklups ne tik šaltis, bet ir sniegas

Orai ketvirtadienį Lietuvoje buvo debesuoti ir su negausiais krituliais. Sinoptikai sako, kad penktadienio naktį dangus giedrysis, tačiau iš likusių pavienių debesų kai kur pasnyguriuos, sulauksime plikledžio.

Tuo metu penktadienio diena bus šviesi, tačiau, kaip ir naktį, vietomis pasnigs iš pavienių debesų.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasaris sostinėje

Menkai debesuotą naktį oras noriai atvės iki 3–6, rytuose kai kur ir 6–8 laipsnių šalčio. Rytoj dieną šaltukas sparčiai slūgs ir įdienojus vyraus 1–3 laipsniai šilumos, tačiau šalies rytuose kai kur gali likti ir iki 1 laipsnio šalčio.

Kitaip tariant, orai labiau primins žiemą nei pavasarį. Ir naktį, ir dieną vyraus giedras dangus, tačiau pavienių debesų irgi bus. Iš jų tai šen, tai ten vis pasnigs. Naktį daug kur plikledis, vyraus 3–6, vietomis iki 8 šalčio, dieną vyraus 1–3 šilumos, kai kur liks menkas šaltukas.

(83 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiema sostinėje

Šeštadienį numatomi menkai debesuoti, dieną saulėti orai, kai kur pasnigs, bet labai nedaug. Dieną pradės stiprėti vakarinių krypčių vėjas. Naktį bus iki 6–8, pajūryje 1–3 laipsniai šalčio, dieną vyraus 1–3 laipsniai šilumos.

Sekmadienį pakils nemalonus vėjas, orai subjurs. Naktį kritulių nedaug, dieną jie kartosis visur. Vyraus nelabai gausus lietus ir šlapdriba. Naktį oro temperatūra nedaug skirsis nuo 0 laipsnių, dieną vyraus 1–3 laipsniai šilumos, kai kur liks apie 0.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų