Teismui perduota Vilniuje sugyventinę žiauriai nužudžiusio vyro byla

Vilniaus apygardos teismui perduota sugyventinę žiauriai nužudžiusio bei gatvėje agresyviai besielgusio vyro byla, antradienį pranešė Vilniaus apskrities policija. 

Pasak policijos, birželio 11 dieną buvo gautas pranešimas, kad Skroblų gatvėje triukšmauja ir agresyviai namo laiptinėje bei gatvėje elgiasi 1975 metais gimęs vyras. Vėliau pranešta, kad vyras taip pat įsibrovė į patalpas, išdaužė automobilių stiklus, apgadino vaizdo stebėjimo kameras ir vaikščiojo vidury važiuojamosios kelio dalies. 

Agresyviai besielgusį vyrą sulaikę pareigūnai netrukus nustatė, kad jis prieš tai itin žiauriai nužudė savo 1968 metais gimusią sugyventinę.

Nuomojamame bute atliktų kratų metu pareigūnai rado žmogžudystės įkalčius ir kitus nusikaltimui išaiškinti svarbius įrodymus. 

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad prieš kelis mėnesius į sostinę su nužudytąja atsikraustęs vyras prieš ją smurtavo ir anksčiau, dėl smurto artimoje aplinkoje policija jau buvo pradėjusi tyrimus. 

Policijos duomenimis, kelias savaites iki nužudymo vyras girtavo. 

Teismo kaltinamasis laukia suimtas, jis bus teisiamas dėl itin žiauraus savo šeimos nario nužudymo, viešosios tvarkos pažeidimo ir svetimo turto sunaikinimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų