Teismas sustabdė 2,5 mln. eurų vertės pasienio vaizdo sistemų konkursą Papildyta komentaru

Teismas sustabdė 2,5 mln. eurų vertės pasieniečių skelbtą vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo konkursą.

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį patenkino informacinių technologijų bendrovės „Atea“ prašymą ir pritaikė laikinąsias apsaugos priemones.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) balandį paskelbė vaizdo stebėjimo sistemos Kenos pasienio kontrolės punkte atnaujinimo ir praplėtimo konkursą. Preliminari sutarties vertė siekia 2,036 mln. eurų (2,464 mln. eurų su PVM).

Sistemas atnaujinti numatoma Kenos užkardoje, Vilniaus rajono Kalvelių kaime, kur valstybės sienos ilgis yra 8,7 kilometro.

 PAPILDOME KOMENTARU

Komentuoja Simonas Stūrys, „Atea“ rinkodaros direktorius

Į teismą kreipėmės dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos organizuoto viešojo pirkimo konkurso ir prašėme jam pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones. Vilniaus apygardos teismas mūsų prašymą patenkino. Vaizdo stebėjimo sistemos Kenos pasienio kontrolės punkte atnaujinimo ir praplėtimo konkursui „Atea“ pateikė įrangos pasiūlymą, į kurį buvo įtrauktos stebėjimo kameros, objektyvai, priedai, t.y. visos komplektuojamos dalys. Manome, kad mūsų pateiktas pasiūlymas pilnai atitiko visas konkurso dokumentacijoje nurodytus techninius reikalavimus. Be to, sukomplektuota įranga buvo papildomai ištestuota, siekiant įsitikinti jos kokybišku veikimu. Tačiau iš konkurso rengėjo gavome atsakymą, kad pasiūlymas buvo atmestas kaip neatitinkantis reikalavimų. Į teismą kreipėmės, kad būtų objektyviai išnagrinėtas šis sprendimas, sudaryta galimybė „Atea“ dalyvauti konkurse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų