Teisingumo ministrė išplatino viešą pranešimą

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė teigia netoleruosianti spaudimo ministerijos darbuotojams.

Prezidentės kritikos dėl negebėjimo organizuoti darbo sulaukusi ministrė sprendimus žada priimti pirmadienį po susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu.

„Vakar Teisingumo ministerijai ir man asmeniškai pareikštos abejonės dėl veiklos skaidrumo ir gebėjimo spręsti pavaldžių institucijų problemas. Užtikrinu – dėsime visas pastangas, kad pradėti darbai ir būtinos pertvarkos bei reformos tiek bausmių vykdymo sistemoje, tiek ir kitose ministerijai pavaldžiose įstaigose būtų tęsiami“, – teigiama ketvirtadienį išplatintame M. Vainiutės pranešime.

Ji teigia, kad nedelsiant bus atliktas nešališkas patikrinimas dėl viešoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie ministerijos darbuotojų patiriamą spaudimą ar trukdymą atlikti pareigas.

„Tokie veiksmai negali būti ir nebus toleruojami“, – pabrėžė teisingumo ministrė.

Trečiadienį per spaudos konferenciją Teisingumo ministerijos darbuotoja Rasa Kazėnienė pareiškė, kad vykdant kalėjimų sistemos auditą teisingumo viceministras Raimondas Bakšys jai ir jos kolegei darė spaudimą, jog skubiai nebūtų kreiptasi į teisėsaugą dėl nustatytų pažeidimų.

„Teisingumo ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyrius yra tiesiogiai pavaldus ministrui, aš asmeniškai priimu sprendimus ir koordinuoju šio skyriaus veiklą. Pasibaigus auditui Pravieniškių pataisos namuose ir nustačius galimas rizikas visoje bausmių vykdymo sistemoje, su auditorėmis aptarėme 2018 metų audito planą, pagal kurį šiuo metu atliekamas auditas pačiame Kalėjimų departamente. Šis auditas turi būti baigtas kovo mėnesio pabaigoje“, – teigia M. Vainiutė.

Ji pirmadienį planuoja susitikti su iš atostogų grįšiančiu premjeru.

„Pirmadienį su premjeru aptarsime susidariusią situaciją ir remiantis jo išreikšta nuomone bus priimami sprendimai“, – teigiama jos pranešime.

REKLAMA

M. Vainiutė pabrėžė, kad svarbu užtikrinti, jog valstybėje prasidėjęs skaidrinimo procesas nebūtų stabdomas jokiomis aplinkybėmis.


Rašyti komentarą...
P
P.Morkūnas
2018-03-01 11:10:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip jai sunku apsispręsti..juk nieko nežino kas vyksta ministerijoje...sako tirs tirs ir tada spręs?
Atsakyti
-1

P
Pasipiktinusi
2018-03-01 11:21:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo čia dėta ministrė, jei prisidirbo Bakšys? Lauk jį iš darbo ir naują skirti! Kiek girdėjau, ministrė yra kvalifikuota, sąžininga, deja, pavaduotojas už nugaros rezga intrigas ir naudojasi savo padėtimi. Matyt, gerų draugelių turi....
Atsakyti
-2

A
Abejojantis
2018-03-01 12:00:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavaduotojas pavaldus ministrei, o ji jo nesuvaldo. Dėl kokių priežąsčių - čia jau kitas klausimas....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų