Teisiamas skerdynes Kaune surengęs vyras: du subadė, o trečią ketino sudeginti gyvą

Lietuvoje statybose dirbusiems trims ukrainiečiams pažintis su taip pat iš šios šalies atvykusiu Oleksandru Tsariuchenka baigėsi pagal blogiausią įmanomą scenarijų. Du buvo mirtinai subadyti, o trečiajam, sunkiai sužeistam, per stebuklą pavyko išvengti tragiškos lemties.

Už dviejų žmonių nužudymą ir pasikėsinimą nužudyti trečiąjį kaltu pripažintas O. Tsariuchenka nuteistas 20 metų nelaisvės. Nuosprendį jis išgirdo dar 2019-ųjų pabaigoje, tačiau su, anot jo, per griežta bausme žudikas susitaikyti nepanoro.

Savo kaltę tik dėl vieno asmens nužudymo bylos nagrinėjimo metu pripažinęs ukrainietis pasinaudojo teise pateikti apeliaciją. Ši šiuo metu žudiko skundas kaip tik yra nagrinėjamas Lietuvos apeliaciniame teisme, kuriame vėl prisimenamos kraupaus nusikaltimo detalės.

Apeliacinio teismo žudikas prašė įvertinti įvykio aplinkybes, papildomai įvertinti jį charakterizuojančius duomenis ir sušvelninti bausmę. Sprendimą byloje žadama skelbti dar šį mėnesį.

Kraupus keršto planas

43 metų ukrainietis buvo teisiamas dėl to, kad 2018-ųjų rugpjūtį tyčia smurtaudamas nužudė du tautiečius, iš kurių vienas buvo bejėgiškos būklės, taip pat pasikėsino itin žiauriai nužudyti žmogų aplinkinių gyvybėms pavojingu būdu.

Prokuratūros duomenimis, vienas ukrainietis buvo nužudytas kilus tarpusavio konfliktui. O. Tsariuchenka, bylos duomenimis, gyvenamųjų namų kieme peiliu nužudė savo bendradarbį.

Vyro kūnas buvo rastas kieme esančioje vaikams žaisti skirtoje smėlio dėžėje. Vyrai esą ten buvo prisėdę ir tada vėl kilus aistroms O. Tsariuchenka griebėsi peilio. Bet ties tuo jis nė neketino sustoti.

Po šios nusikalstamos veikos kaltinamasis, įtariama, nuskubėjo pas tautiečius į gyvenamąjį butą ir peiliu subadė miegantį bendradarbį, kuris dėl patirtų sužalojimų mirė. Nustatyta, kad auka buvo mirtinai sužalota, kai miegojo ir net negalėjo pasipriešinti.

Po to O. Tsariuchenka, įtariama, kėsinosi nužudyti dar vieną kolegą, lovoje nužudyto vyro brolį, jam sunkiai sutrikdė sveikatą, tačiau šiam spėjus užsidaryti kitame kambaryje. Mirtinų žudiko smūgių išvengęs vyras slėpėsi kambaryje, kuriame lovoje jau gulėjo subadytas jo brolis.

REKLAMA

Tada O. Tsariuchenka nusprendė padegti butą ir šitaip atimti tautiečiui gyvybę. To jam padaryti nepavyko, mat nors jis ir spėjo padegti lovą bei antklodę, operatyviai atvykus tarnyboms, gaisras buvo užgesintas, o nukentėjusiajam suteikta medicininė pagalba.

Kaltinamasis neigė padegęs butą ir teigia, jog tautiečius mirtinai sužalojo gindamasis po to, kai buvo užpultas.

Vis dėlto, byloje surinktų įrodymų pakako, kad O. Tsariuchenka būtų pripažintas kaltu. Aiškėja, kad konfliktas tarp statybose dirbusių vyrų kilo dėl to, jog O. Tsariuchenka sąžiningai nepasidalijo visiems darbuotojams skirtais pinigais.

Tąkart kiekvienam jis turėjo perduoti po 50 eurų, tačiau kolegos gavo tik po 10 eurų ir dėl to priekaištavo O. Tsariuchenkai. Šis, net teisme sakęs, kad kolegos statybose buvo menki pagalbininkai, nes nemokėjo amato, teigė, jog mažiau pinigų davė, nes iš savo lėšų buvo nupirkęs televizorių.

Iš O. Tsariuchenkos teismas taip pat priteisė 11 500 eurų turtinei žalai atlyginti. Būtent tiek nuostolių jis pridarė sukėlęs gaisrą bute.


Rašyti komentarą...
N
Nu
2020-06-01 18:01:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurwa pizduk aš tave papjausiu, o tavo buta sudeginsiu debile
Atsakyti
0

B
Bus
2020-06-01 18:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar daugiau skerdyniu
Atsakyti
0

W
Wowka
2020-06-01 18:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia viska daro pinigai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų