Rašyti komentarą...
Teisingumo klausimas svarbesnis, nei ekonominės problemos.
Gailius su Giržadu bandė gaudyti ir sodinti mokesčių nemokėtojus ir kontrabandininkus, skirtingai nei milžiniška masė jų kolegų kitose jėgos struktūrose. Sodinti sukčius, kurie skurdina biudžetą, yra ne tik teisingumo įpratsato žodžio reikšme atkūrimas. Tai yra ir socialinio teisingumo įvedinėjimas, ko LABAI yra pasiilgę žmonės. Ir štai už tas sėkmingas pastangas Gailių su Giržadu nuima. Nuima ne Konstitucijoje numatyta valdžia, o šėšėlinė: spec.tarnybų, prezidentūros patarėjų ir buv.gen.prokuroro A.Nevėros įvardintos "teisininkų bendruomenės" triumviratas. Ši šėšėline valdžia tyčia dezinformuoja visuomenę, šantažuoja politikus-kyšinikus, manipuliuoja poligrafu ne pagal įstatymą, naudoja leidimus dirbti su slapta informacija tam, kad galėtų lemti teisėjų, prokurorų, teisėsaugininkų karjeras. Štai tokiais būdais nekonstituciniias būdais tas triumvirastas- šėšėlinis pseudoelitas ir perėmė valstybės valdymą, nes silpnas, iš dalies suikorumpavęs, iš dalies bevalis Seimas iki šiol nesipriešino.
Tik dabar pradeda rastis paralamentinė kontrolė, partijos pradeda rodyti valią sugrąžinti valdžią žmonėms.
Ar pasiseks, ar užteks jėgų ir pasiryžimo Seimo nariams atkurti Konstitucijoje numatytą krašto valdymą?
Ar užteks drąsos Seimo nariams sustabdyti slaptų pažymų virtuozus-poligrafus?
Todėl Seimui reikia padėti mitingais ir streikais sugrąžinti valdžią piliečiams ir jų išrinktiems atstovams.

Post scriptum: V.Landsbergis ir L.Kernagis , abu meno srities žmonės neturėję didelės administracinio darbo patirties, 21 metų skirtumu patekę į kritines lemtingas situacijas greitai, ryžtingai ir drąsiai priėmė sprendimus visuomenės labui.
Ar drąsiai sakoma tiesa, dori poelgiai ir ryžtingi veiksmai visuomenės naudai verti pašaipos, ar palaikymo?
Todėl raginu politikus, žiniasklaidininkus, apžvalgininkus, visus kitus žmones nusikratyti baimės ir pereiti į taikaus sukilimo už teisingumą pusę.
O prorusiškiesiems-antivakarietiškiesiems-tomkiniams-kliugeriniams klanams ar baisus? :)
O ypač žavi Pakso tautinis nusiteikimas - kai jis keikiasi rusiškai, patarnauja rusų šovinistams borisovams ir t. t.
Na tokios mazos partijos ir linkusios kurtis i didesnes nes kitaip joms nera sansu isgyventi ir laimeti mandatu seime
Lietuvai reikia jauno proto ir jaunu ideju, o ne sovietmecio prikimsto idealizmo. Bukite protingi ir rinkite jaunus toje profesijoje issilavinusius zmones, o ne senuosius parlamentarus kurie yra politikai baige statybininko ar kitas profesijas kurios tikrai netinka valdyti ir spresti salies ateities bei ju problemu.
Vienintelė rimta ir dėmesio verta tai Tautos vienybės sąjunga vadovaujama Algimanto Matulevičiaus už ją ir balsuosime
SENOS KIAULĖS VĖL VERŠIS Į LOVĮ.
Taip, ypač sąžiningas Paksas, kuris pardavinėja Lietuvos pilietybe, oi kartais paksas nebuvo pašalintas iš prezidento pareigų po apkaltos ne?
Labai laukiu Seimo rinkimu. Balsuosime uz partijos TVARKA IR TEISINGUMAS kandidatus. Jie saziningi ir darbstus zmones, teikia puikius siulymus.
blogiau kaip 2K projektas nebūna
blogiau kaip 2K projektas nebūna
netepk kitų tuo, kuo pats kvepi
Į viršų