Rašyti komentarą...
Visokios chalturos savininkės
Tai gal gali isnuomoti to namo kazkokia dali
Tai jau suaugusiai moteriai skųsti savo tėvais irgi nenormalu. Jei jau paskelbė viešai, tai gal jau tada nuo jų visai atsiskiria.
Jei ponia būtų iš Ukrainos viską gautų, o ji ir jos vaikas tik Lietuvos Respublikos piliečiai...baisu ar ne?
Ko jus tikites iš bananu valstybes?
Pilnai suprantu šią moters situaciją...panašioje esu ir aš.Vaikas su negalia,gyvenam kaime,turiu jį nuvežti ir parvežti iš mokyklos,tėtis miręs...pajamos piniginės panašios kaip šios moters...kompensacija nepriklauso,nes name deklaruotas vyresnis sūnus kuris gyvena ir dirba mieste,kuris nuo namų yra 350km.Jis ten moka buto nuomą...o į namus parvažiuoja1-3 kartus į metus.Tokia ir istorija...kompensacija nepriklauso.
@Aš Užjaučiu. Laikykitės. Gal verčiau persikelkit pas sūnų. Gal pavyktų rasti pigesnį būstą užmiestyje, ten nuoma mažesnė. Jei savo kaime namą išlaikyti sunku, nėra galimybės pasirūpinti malkom, o žemės ūkio produktų neparduodat, galvokit jį parduoti. Priešingu atveju teks vargti, kol sūnus atsistos ant kojų, pats būstą įsigis.
@Aš Tai isdeklaruokit, tegu buna prie ss ivaldybes prirasytaz
Nenori išsideklaruoti,tagul prisideda prie šildymo,kokia čia problema
Tai ta mama kartu gyvena ar ne?Raso,kad gyvena atskiram vasarnamy,bet kaip suprantu priziuri vaika ir didziaja dali praleidzia dukros name.Tai galetu ir dasidet tada prie malku.Ar ta dukra viena juos islaiko?
Kokia dar kompensacija - visų pirma, kam tas namas priklauso, kodėl ta Edita ten gyvena, kodėl kiti negyvena, kodėl tėvai vasarnamyje glaudžiasi? Tegu išdeklaruoja visus ir gaus kompensaciją, jei namas jos. O jei ne jos, kiekvienas turi šildytis sau priklausantį plotą ir pretenduoti į kompensacijos dalį, jei tokia priklauso. Valstybė turi šildyti kažkieno tuščius namus - gal nereikia jau tiek svaigti.
Šildymo kompensacijų tvarka tokia kvaila, kad nėra žodžių. Pas mus 18 m.sūnus moksleivis dirba po pamokų, kad užsidirbt savoms išlaidoms. Tai mums šildymo kompensacija jau nebepriklauso, nes dirbantis moksleivis jau laikomas kita šeima. Jis atskirai turi prašyti kompensacijos už šildymą, bet, deja, pagal pajamas ji jam nepriklauso.Todėl ir mums jau nepriklauso. Nors paimk ir pasakyk vaikui: " Nedirbk, nes mums neapsimoka" .Nes net nemokamas maitinimas ir parama mokyklinėms priemonėms jam nebepriklauso. Būtų puiku jei būtų mokami orūs atlyginimai ir nereikėtų žmonėms ubagaut, vaikams šalt ir badaut. Minimali alga tokia juokinga, kad kaži ar iš jos gali pragyvent viengungis, o ką jau kalbėt apie šeimas. Vien jau pietūs mokykloj prasideda nuo 3,5 eur , ir tai tik už blynelius ar kokį kotletuką, kurio paaugliui pavalgyt neužtenka.Sriuba, gėrimas vėl kainuoja. Nustekenta Lietuva :( . Bet niekam neįdomu, nes turtingi vilniečiai ( nors ten irgi ne visi gauna geras algas) "užėda" vargingesnius savais komentarais, tokiais kaip: " kas jums trukdo susirast geriau apmokamą darbą" ... Įdomu kodėl iš vis yra tie blogai apmokami darbai? Ar neturėtų bet kokios profesijos žmonės gauti normalias algas, iš kurių galėtų pragyvent, išlaikyt šeimas...
@Joana Kita šeima, tiksliau vienu atskirai gyvenančiu, laikomas asmuo nuo 24 metų, nepriklausomai nuo to, dirba jis ar ne

Skaitomiausios naujienos
Į viršų