Sukrečiančio nužudymo Vilniuje atgarsiai: žengtas reikšmingas žingsnis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su prokurorais kaltinamuoju aktu perdavė į Vilniaus apygardos teismą ikiteisminį tyrimą dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio nužudymo.

Šio nusikaltimo padarymu įtariamam vyrui skirta kardomoji priemonė – suėmimas. 34 metų įtariamasis Maksimas Zimogliad dienas iki teismo leidžia už grotų.

Primename, kad 2019 m. gegužės 6 d. apie 21 val. Vilniuje, Žirmūnų g., prekybos centre, prie laiptų pirmame aukšte, be sąmonės buvo rastas vyras (gimęs 1984 m.).

Įvykio vietoje aptikta daug kraujo ir grumtynių pėdsakų. Atvykę medikai nukentėjusįjį su galvos trauma dar gaivino, tačiau 22 val. 12 min.  konstatuota jo mirtis.

Įtariamasis (gimęs 1986 m.) nuo pareigūnų pasislėpė, tačiau, pasitelkus gausias policijos pareigūnų pajėgas ir visuomenės pagalbą, vyras surastas ir sulaikytas.

Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Už tokį nusikaltimą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir kontroliavo Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų