Apleisto pastato Kauno rajone, per liūtį sugriuvusio ir sužalojusio nuo audros pasislėpusius čekų skautus, savininką nustatyti gali tik teisėsaugos institucijos ir teismas. Prie tokios išvados prieita Kauno rajono savivaldybėje, kur sudaryta komisija, tirianti statinio avariją.

Pagal dokumentus, kuriuos savivaldybės darbuotojams pavyko rasti Kauno apskrities archyve, pastatas, kuriam sugriuvus liepos 25 dieną buvo sužeisti turistai iš Čekijos, 1992 m. gegužės 1 d. buvo perduotas Dasiūnų žemės ūkio bendrovei. Šios bendrovės pirmininkas - Antanas Koženiauskas.

Perduotas turtas iki šiol neužregistruotas Dasiūnų žemės ūkio bendrovės ar jos pirmininko vardu. Todėl manoma, jog tik teisėsaugos institucijos ir teismas gali tiksliai nustatyti šio turto savininkus. Nes, neįregistravus turto Nekilnojamojo turto registre, jo savininkas neįvardintas.

Kaip Eltai aiškino Kauno rajono savivaldybės mero patarėja Vilma Kasperavičienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas laikinai einanti jo pavaduotoja Regina Lukoševičienė antradienį sudarė komisiją, kuriai pavesta ištirti visas nelaimės aplinkybes. Apie tyrimo rezultatus, kai tik jie paaiškės, nedelsiant bus informuota ir visuomenė.


Rašyti komentarą...
p
poka
2010-07-29 22:11:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko jie ten lindo? vadovas atsakingas
Atsakyti
0

2010-08-01 17:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
stovejo ir neiskuo sugriuvo.. Neatrodo kad kaskas keista. Ar tik nebus taip kad pradejo patis greut ar visur landziot? ko ten list reikejo? medziu truksta?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų