STT sulaikė ir „Šiaulių plento“ vadovą Aleksą

Korupcijos byloje antradienį sulaikytas ir „Šiaulių plento“ generalinis direktorius Juozas Aleksa.

Tai BNS trečiadienį patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovė spaudai Renata Keblienė, tačiau ji nedetalizavo, kokie įtarimai jam pareikšti.

Teisėsauga anksčiau trečiadienį BNS patvirtino, kad sulaikytas ir „Kauno tiltų“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

STT ir Generalinė prokuratūra antradienį pranešė apie ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo stambaus masto kyšininkavimo, papirkimo, prekybos poveikiu, turto iššvaistymo ir dokumentų klastojimo.

STT pranešė apie dešimtis kratų ir kitų procesinių veiksmų, tarnybos pareigūnai antradienį lankėsi ir bendrovės „Kauno tiltai“ pagrindiniame biure, taip pat prekybos tinklą „Maxima“ valdančioje įmonėje.

Taip pat pranešta apie Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdo Sutkaus ir Lietuvos bankų asociacijos vadovo Manto Zalatoriaus bei dar keturių „verslo pasaulio“ asmenų sulaikymą, tačiau konkrečiai teisėsauga nenurodė, kokie įtarimai pareikšti sulaikytiesiems, nei atskleidė kitų sulaikytųjų tapatybių.

Teisėsauga galimus nusikaltimus sieja su neteisėtai vykdoma lobistine veikla ir poveikiu teisėkūros procesams ir aiškinasi V. Sutkui priklausančių 400 tūkst. eurų kilmę.

Prokuratūros teigimu, turimi duomenys leidžia įtarti, kad V. Sutkus, vykdydamas savo pareigas LVK ir atstovaudamas jos narių bei kitų verslo subjektų interesams, pasinaudodamas savo užimamomis pareigomis, visuomenine padėtimi, pažintimis, ryšiais ar kita įtaka, galimai gaudavo neteisėtą piniginį atlygį už jo darytą poveikį priimant įvairius verslo subjektams svarbius teisės aktus.

M. Zalatorius įtariamas dalyvavęs keliuose nusikalstamos schemos epizoduose.


Rašyti komentarą...
B
Br
2020-06-03 17:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur tik pajudinus, ten storapilviai prisidirbę ir apsivogę
Atsakyti
0

N
Neišdegs
2020-06-03 17:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale kiek jų buvo sulaikyta bet nė vienas nenubaustas ir iki teismo nedaėjo.Čia valdantiejo nori pasirodyti kad dirba, išpučia didelį burbulą ir jis paskui sprogsta.Bet juk nesvarbu,svarbu kad liaudžiai makaronai būna užkabinti
Atsakyti
0

V
Vladas
2020-06-03 22:58:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi jie kyšininkai ir sukčiai,nebereikalo juos purto.Senai reikėjo taip padaryti,nebūtų išvogta Lietuva.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų