• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pareigūnus iškvietusi pranešėja tikino, kad prieš ją smurtavo. Dabar sakė esanti gatvėje ir saugi, tačiau nerimavo dėl viename bute likusios draugės ir jai iškilusio pavojaus.

Pareigūnus iškvietusi pranešėja tikino, kad prieš ją smurtavo. Dabar sakė esanti gatvėje ir saugi, tačiau nerimavo dėl viename bute likusios draugės ir jai iškilusio pavojaus.

REKLAMA

Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.

Policijos pareigūnai pirmiausia važiavo tikrinti adreso, kuriame galimai likusi draugė ir prieš ją smurtaujantis vyras. Pareigūnai atvyko nurodytu adresu, tačiau duris pravėrusi senjorė net nustėro:

„O, Viešpatie...Nežinau, kas čia vyksta. – Gal pažįstate kaimyną Mečislavą? – Mūsų laiptinėje tokio nėra“, – atsakė moteris.

Paaiškėjo, kad pranešėja pasakė neteisingą adresą. Tuo tarpu pas pranešėją atvažiavo greitoji medicinos pagalba, o policininkas bandė išsiaiškinti, kur visgi vyko smurtas. 

Moteris tikino, kad buvo sumušta ir siūlė palydėti iki buto, kur tuo metu buvo jos skriaudikas. Ieškant pilietės asmens dokumentų kuprinėje rasti penki buteliai alaus. Galiausiai moteris atsisakė medikų paslaugų ir pareiškė, kad niekam neturi pretenzijų, tačiau sutiko palydėti iki vietos, kur galimai vyko konfliktas. Pilietės atmintis stipriai šlubavo, visgi, jai pavyko surasti butą, kuriame vakarojo. Buto duris atvėrė šeimininkė ir patvirtino, kad pareigūnų ieškomas asmuo yra viduje.

REKLAMA
REKLAMA

Susitikimas su Mečislavu

Kambario kampe įsitaisęs vyriškis nudžiugo pamatęs policininkus, tačiau kitame kambario gale – šūsnis suplėšytų popieriaus lapų ir laiškų – sukėlė pareigūnams daug klausimų. Policija bandė suprasti, kas čia vyko.

REKLAMA

„Sėdi, alų geria ir jam vienodai, va, priplėšė, pridarė“, – pasakojo bute buvusi moteris.

Vyriškis tikino, kad nei su buvusia sugyventine, nei su jos drauge jokio konflikto nebuvo. Kaip papasakojo gyventoja, Mečislavas čia nebegyveno ir buvo nepageidaujamas. Paskatintas išeiti, vyras nenoriai pakilo iš savo vietos bei skubiai susirinko vaišes.

Vietoje atsisveikinimo – priekaištai bei keiksmai. Aiškiausiai meilės trikampį išnarpliojo pats vyrukas.

REKLAMA
REKLAMA

„Svetlana yra tokia žiurkė, ji įstatymus žino ir kaip pasako, taip ir yra. Aš myliu Ritą. O Svetlana – Ritos draugė, kuri tiek visiems pridarė blogo“, – pasakojo Mečislavas.

Galiausiai paaiškėjo, kad savo įsiūtį pilietis išliejo plėšydamas laiškus, sąskaitas bei dokumentus. Šeimininkė pretenzijų neturėjo, tik prašė vieno – išprašyti nepageidaujamu tapusį sugyventinį lauk.

Kaip baigėsi ši istorija pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų