Sostinėje – baisi avarija: nukentėjo trys vaikai

 Ketvirtadienio vakarą policija pranešė, jog 20 val. 12 min gauta informacija, kad Vilniuje. Žaliųjų ežerų gatvėje įvyko avarija.

25

Pirminiais duomenimis, susidūrė du automobiliai AUDI ir BMW. AUDI lėkė nuo kalno ir dideliu greičiu trenkėsi į BMW - toje kelio vietoje automobiliams prasilenkti yra labai mažai erdvės. AUDI vairuotojas, maždaug 35 metų amžiaus vyras, buvo akivaizdžiai girtas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje – baisi avarija: nukentėjo trys vaikai

Pranešama, kad per įvykį galimai sužaloti trys vaikai – du 11-os metų ir vienas 12 metų. Visi jie vyko BMW automobiliu. Medikai juos išgabeno į Santaros ligoninę apžiūrai.

Kol tarnybos patraukė automobilius, susiformavo kilometrinės spūstys.

Įvykis tiriamas.


Rašyti komentarą...
J
Janina
2017-08-13 20:35:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
AUDI 80 vairuotojas gerdavo ir gyveno iki ivykio savaite laiko Edvard ar Edik Mikelevic kuris padare avarija valstybiniai numeriai SKL 080 girtuokliavo su seserimi Alina Mikelevic gim.1977 spalio men kuri gyvena pas sugyventini Albina Radzeviciu adresu Moletu pl.297 Varniskiu kaimas Riesies sen. Vilniaus rajonas, Girti vazinejo Utenos plentu apsipirkdavo alkoholiu ir toliau gerdavo,vazinejo per betonke ir senu buvusiu Moletu plentu kuris veda zvyrkeliu i asfaltuota kelia i kaima Zalesaneturedamas vairavimo teisiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų