Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje dirbantys ministrai sako jaučiantys premjero palaikymą ir dirbantys konstruktyviai, o iškylančius nesutarimus aiškina būtinybe suderinti interesus.

Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje dirbantys ministrai sako jaučiantys premjero palaikymą ir dirbantys konstruktyviai, o iškylančius nesutarimus aiškina būtinybe suderinti interesus.

REKLAMA

Taip jie kalbėjo premjerą griežtai sukritikavus Vyriausybę paliekantiems aplinkos ministrui Kęstučiui Navickui ir kultūros ministrei Lianai Ruokytei-Jonsson.

„Aš tikrai girdžiu, kaip išklauso premjeras, o jeigu kažkam priešinasi, tai labai argumentuoja“, – žurnalistams Vyriausybėje trečiadienį sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

„Aš tikrai neturiu jokių skundų, mes tikrai gerai dirbame ir kaip komanda gerai dirbame, – tvirtino sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. – Jeigu ne premjero ir visos Vyriausybės palaikymas, tai nė vieno iš tų sektorių nei farmacijos, nei visuomenės sveikatos permainų nebūtų buvę“.

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigė turintis S. Skvernelio pasitikėjimą ir paramą: „Problemų jokių nekyla“.

Iš Vyriausybės atleidžiami kultūros ir aplinkos ministrai Liana Ruokytė-Jonsson ir Kęstutis Navickas kritikavo premjero norą dangstytis ministrų veikla.

REKLAMA

L. Ruokytė-Jonsson pareiškė, kad daugiau dirbti su S. Skverneliu jai neleistų savigarba, o K. Navickas sakė, jog šioje Vyriausybėje įmanoma vykdyti tik primestus sprendimus.

Socialinės apsaugos ministras tvirtino, jog darbas Vyriausybėje yra „labai konstruktyviame lygyje, darbiniame lygyje“.

„Tikrai niekada nebuvo pereita į asmeniškumus. Aš dirbu, galiu dirbti ir tikrai noriu dirbti“, – kalbėjo L. Kukuraitis.

Jis spėjo, kad aplinkos ir kultūros ministrų kritika premjerui susijusi su jų atleidimo aplinkybėmis.

REKLAMA
REKLAMA

„Jie turbūt vertina šių dienų perspektyvoje, kaip jie patys priimą tą sprendimą, kaip jis buvo išsakytas ir kaip jie tai vertina. Sunku komentuoti, jų vietoje būtų ir kažkoks mano vertinimas, bet dabar sunku komentuoti“, – sakė L. Kukuraitis.

Pasak jo, premjerui sunku suderinti visų poreikius, bet ginti bendrus sprendimus reikia visiems ministrams, įskaitant S. Skvernelį.

„Mano galva, jeigu mes Vyriausybėje pritariame, tai tada kolegiškai ir giname, tiek ministrai, tiek ministras pirmininkas. Kiekvieną kartą, kai reikėjo eiti su kompromisiniais sprendimais, aš visada palaikiau Vyriausybės poziciją, net jeigu abejodavau tų sprendimų teisingumu“, – teigė socialinės apsaugos ir darbo ministras.

Sveikatos apsaugos ministro A. Verygos teigimu, Vyriausybėje kylantys ginčai yra natūralus procesas.

„Jeigu jų nekiltų, tai būtų išvis nesąmonė, kaip mes dirbtume“, – sakė sveikatos apsaugos ministras.

Susisiekimo ministras darbą paliekančių kolegų pareiškimų nekomentavo.

„Tikrai nenoriu jokių pareiškimų komentuoti, dirbu Vyriausybėje ir darau savo darbą, kurį turiu daryti“, – tvirtino R. Masiulis.

REKLAMA
REKLAMA

Ministras pirmininkas pirmadienį pranešė keisiantis aplinkos, švietimo ir kultūros ministrus. K. Navickas prezidentei Daliai Grybauskaitei pareiškė norintis būti atleistas, nors ir atsisakė pats pasirašyti atsistatydinimo pareiškimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų