Skvernelis ramina: manau, dėl prekybos ir pramogų centrų nereikės drastiškų priemonių

Laikinai pareigas einantis premjeras Saulius Skvernelis tikisi, kad Vyriausybei nereikės imtis apriboti prekybos ir pramogų centrų veiklą. Jo teigimu, kol kas šie verslai žada imtis papildomų saugumo priemonių.

Trečiadienį ministrų kabinetas nesvarstė klausimo dėl prekybos ir pramogų centrų veiklos apribojimo pandemijos metu. Anot S. Skvernelio, prie šio klausimo gali būti grįžtama reikalui esant. 

„Taip, tokie svarstymai yra. Kalbant apie pirmąjį karantiną, prekybos centrai tikrai pasirodė tikrai socialiai atsakingi. To paties atsakingumo mes tikimės ir toliau iš jų. Jie į mūsų ketinimus, pasvarstymus sureagavo, žada imtis papildomų saugumo priemonių, reguliuoti srautus. Tai kol kas šitas klausimas nėra įtrauktas į darbotvarkę.

Jeigu matysime, kad priemonės yra netaikomos ar nepakankamos, grįšime prie šio klausimo kitą savaitę. Manau, kad nereikės tų drastiškų priemonių taikytis prekybos ar pramogų centrų atžvilgiu“, – trečiadienį žurnalistams kalbėjo S. Skvernelis.

Prekybos centrams davė savaitę

Laikinoji Vyriausybė pabrėžė, kad laukia sprendimai ir dėl prekybos centrų darbo, mat masinių žmonių susibūrimai juose kelia didelį nerimą.

„Ši savaitė, kaip jau daugelis ekspertų minėjo, yra kritinis lūžio taškas. Jei matysime, kad nedavė poveikio – tai dar tam tikras sritis, matyt, reikės pareglamentuoti griežčiau. Ten, kur yra masinis susibūrimas.

Šiandien matome, kad labai didelis žmonių susibūrimas yra laisvalaikio praleidimo centruose, taip vadinamuose prekybos ir pramogų centruose. Jeigu jie artimiausiomis dienomis nesiims realių veiksmų, kad būtų užtikrintas saugumo reikalavimas, srautų reguliavimas – tai tada reikės ten sprendimus priiminėti“, – praėjusią savaitę Seime kalbėjo Saulius Skvernelis.

Tą dar praėjusios savaitės pradžioje yra pabrėžęs ir A. Veryga. Kaip sakė jis, nuspręsta labai aiškiai komunikuoti, kalbėtis su Prekybos įmonių asociacija, aiškiai reikalauti verslininkų, prekybos centrų savininkus užtikrinti reikalavimus, kad ten žmonės nesibūriuotų ir t. t.


Rašyti komentarą...
N
Nui
2020-12-02 15:42:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką veriganai darysi kai dar daugiau žmonių susirgs mirs kokių tada drastišku priemoniu imsies kai sieksim rekordus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų