Skvernelis: Linkevičiaus vizitas į Minską – savalaikis žingsnis

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizitas į Minską buvo savalaikis žingsnis.

„Tai yra svarbus žingsnis, reikalingas žingsnis, kalbant apie mūsų valstybes, jeigu norime turėti šalia nepriklausomą valstybę, ir tai būtų Lietuvos ir Baltarusijos siena, o ne kitų valstybių siena“, – trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė S. Skvernelis.

„Jeigu norime suteikti galimybę ir pagalbą šitai valstybei diversifikuoti energetinių resursų pristatymą į Baltarusiją, taip pat turėti naudą ir ekonominį efektyvumą mūsų valstybei, kalbant apie naftos, šviesių naftos produktų, dujų tiekimą, tai yra savalaikis žingsnis kalbėti, diskutuoti“, – pridūrė jis.

Premjero teigimu, kad reikia kalbėti su Baltarusijos valdžia viešint Minske esą sakė ir šios šalies opozicijos atstovai.

Vyriausybės vadovas tvirtino su ministru prieš jo kelionę aptaręs pokalbių temas. Be to, L. Linkevičius Baltarusijos premjerui Sergejui Rumasui perdavė S. Skvernelio kvietimą atvykti į ekonomikos forumą gegužę.

Lietuvos premjeras teigė, kad dabar laikas kelti ir Lietuvai rūpimus klausimus, ypač dėl Astravo atominės elektrinės saugumo,

„Jis buvo tinkamai iškeltas, manau, kad bus tinkama reakcija“, – trečiadienį tvirtino S. Skvernelis.

L. Linkevičius šios savaitės pradžioje Baltarusijoje lankėsi po ketverių metų pertraukos. Jis susitiko su Baltarusijos užsienio reikalų ministru, premjeru, opozicijos,  lietuvių bendruomenės atstovais.

Seimo opozicija kritikuoja šį vizitą, kad juo ministras esą silpnina griežtą Lietuvos poziciją dėl Astravo AE ir tarnauja Baltarusijos valdžios propagandai, kenkia už demokratiją kovojančiai šios šalies opozicijai.


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-02-05 17:57:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, gal tata ir tebeserga rusiško baubo baimės liga,bando primest savo įsitikinimus partiečiams ir anūkui,bet žmonėms visada su kaimynais reikia gyventi draugiškai. Gerai ,kad padaryti pirmieji naudingi žingsniai kaimyniniuose santykiuose.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų