Skvernelis: konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai galėtų burtis į koaliciją

Opoziciniai Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir socialdemokratai po Seimo rinkimų galėtų burtis į koaliciją, sako premjeras Saulius Skvernelis. Tačiau savęs tokioje koalicijoje sako neįsivaizduojantis. 

„Aš matyt įsivaizduočiau tą koaliciją, kuri šiandien de jure ir de facto yra Seimo opozicija, dirbanti beveik dvejus su puse metų labai darniai (...) tai yra Tėvynės sąjunga, Liberalų sąjūdis ir socialdemokratai Gintauto Palucko“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas. 

„Tikrai ir balsavimai tą rodo, daugiau nei dvejus su puse metų, visais klausimais, netgi tokiais, kur turėtų tikrai išsiskirti ideologiškai, jei mes kalbame apie kairiąją politiką, centro kairės politiką (...) deja, matome, kad balsuojama labai liberaliai“, – kalbėjo jis. 

Premjeras sakė šiuo metu neįsivaizduojantis, kad valstiečiai galėtų būti koalicijoje su konservatoriais, tačiau priešais jų nevadino. 

„Šiandien manau, kad mūsų tos politinės jėgos yra per daug nutolę. Ne vien tik vertybiniais, tokiais esminiais strateginiais klausimais, bet ir žmogiškasis faktorius irgi labai daug turi, toks elgesys, aš galiu vėlgi pagal save asmeniškai pasakyti, iš konservatorių partijos narių (...) yra dažnai žemas, neetiškas, nekolegiškas“, – sakė S. Skvernelis. 

„Taip, mes esame oponentai, mes esame skirtingų nuomonių, skirtingų ideologijų, skirtingų asmeninių savybių žmonės, bet mes esam kolegos politikai ir esam oponentai, bet nesame priešai“, – teigė jis. 

Jo teigimu, pradėjus politines partijas vadinti priešais, būtų peržengta „paskutinė riba“. 

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną. 


Rašyti komentarą...
A
Anas
2020-10-03 18:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia.tai.Butu.tikra.Kebra.ir.ne.Vie ne Vienas.Namas.Pasta...
Atsakyti
0

T
Tada
2020-10-22 19:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš to,kad valstiečiai, ir dar jų vadai, sprendžia už konservatorius, su kuo jiems jungtis į koaliciją, akivaizdu,kad tai daryti planuoja patys valstiečiai.Juo labiau,kad Paluckas jau susitarė su valstiečiais, kad jie rems vieni kitus, o gerokai anksčiau prieš tai,n nutraukė opozicijos sutartį.Vadinasi, kairiosios jėgos jau nesislepia,nusiplėšė kaukes.!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų