Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pažystu tokią moterį kuri šeimas skyrė ,o po to neakyvaizdiniu baigė psichologija ,tai ka tokia psichologė gali patart
@Agata
Daugeliui psichologų patiems specialisto pagalbos reikia, nes į psichologiją stojama tikintis išspręsti ne kitų žmonių, o savo problemas, ir jau rugsėjo pirmą naujiems psi.studentams yra pasakoma, "jei tikitės išspręsti savo problemas - nesvajokite, to nebus". Daugeliu atvejų psichologai yra patys iš probleminų, disfunkcinių šeimų, turėję tėvus alkoholikus ir t.t., dažnas rūko ir geria arba turi psichikos sutrikimų ir tikrainepanašūs į tuos, kurie nori padėti žmonėms.
@efi
jie yra tokie patys žmonės, tik turintys specifinių, jų darbui reikalingų žinių. Tarp jų yra ir dešimtukininkų ir dvejetukininkų. Neaišku pas ką papulsi.Jokių garantijų, kad padės.
@Agata
Tokia labai lengvai pastebi porų neištikimybę.
Pirmas psichologas pasaulyje, buvo žydas. Nes tik žydas galėjo sugalvoti kalbėtis su žmogum... už pinigus.
per ilgu laukti pas psichologą, eikite pas kunigėlį, ir pigiau bus.
Na,nueisi,pasigodosi psichologui,problemos nedings,jas pačiam reiks spręst.Esmė kame_Tavo 70 eur atsidurs psichologo kišenėj.Aš jau už tiek geriau maišą ėdalo prieglaudai nuvežčiau ar prie jūros iki vakaro prabūčiau.
Nes šnekos apie viską ir nieką negydo.
Nes šnekos apie viską ir nieką negydo.
TOKS nesusitupėjęs,kad reika patarimo kaip susitvarkyti spintą,asmeninio gyvenimo trenerio ir panašiai. Apkvaitę nuo telefono ir komp. spaudinėjomo,normalių knygų neskaito,draugų neturi,tėvus niekina. ir tie psichologai tokie pat.
P u . Tinas pasakė 270 000 vyrų jau pasirašė kon trakta į ką riuio mene r u sija padvigubino k a Li br ir s 3' 00 raketų gamybą tai kas laimės karą !?
Ne pas psichologus reikia eiti, tačiau emigruoti. Kol [LR]neteisėti biurokratai nebus ,pakarti' su turto konfiskacija, tai nieko gero nesitikėkite.
O ,pakarti' juos gali tik sąmoningi žmonės, ASMENYS niekaip.
O ,pakarti' juos gali tik sąmoningi žmonės, ASMENYS niekaip.
@žmogus
TAVE PIRMĄ
@GAL
; ir kokia JŪSŲ komentaro prasmė?
@žmogus
Jeigu NORMALUS zmogus emigruotu ,tai jam jokie psichplogai nebepadetu ,didesnis zmogaus pazeminimas tai bomzavimas .
Vakaruose ar emigranta ar bomza laiko antrarusiu zmogum .jie nadaug skiriasi .
Abu be vietos gyvenime ,kaip ir valkatos
Vakaruose ar emigranta ar bomza laiko antrarusiu zmogum .jie nadaug skiriasi .
Abu be vietos gyvenime ,kaip ir valkatos
@ggg7
; daug kas emigravo, užsidirbo ir puikiai gyvena. Dauguma emigrantų gyvena N kartų geriau negu, kad būtų gyvenę jei nebūtų emigravę. - Tai faktai, kurių jokie JŪSŲ nuvalkioti komentarai nepakeis.
@žmogus
Is emigravusiu gerai gyvena 5 proc. o dauguma visiski lox-ai .
Jie visada bus antrarusiais zmonemis .
DABAR Lietuvoje eilinis Lietuvos lietuvis net finansiskai gyvena ne blogiau uz eilini emigranta ,netgi geriau .bet ka reiskia gyvent savo NAMUOSE ?
Jie visada bus antrarusiais zmonemis .
DABAR Lietuvoje eilinis Lietuvos lietuvis net finansiskai gyvena ne blogiau uz eilini emigranta ,netgi geriau .bet ka reiskia gyvent savo NAMUOSE ?
@ggg7
Iš kur tokia statistika? Ant kurių kieno lubų tokie procentai užrašyti?
@žmogus
Pulk biurokratus. Jei pavyks, prisidėsiu.
@Žmogas
; 1. nenurodinėk žmogui; 2. neteisėti biurokratai yra JŪSŲ-ASMENŲ problema; 3. jei norėtum ,prisidėti', t. y., atsibusti ir tapti laisvu, tai atvažiuotum į gyvus susitikimus; 4. tam, kad tapti laisvu žmogui nereikia pulti neteisėtų biurokratų, nes pastarieji išmirs savaime kai susidarys žmonių kritinė masė ir jie taps laisvi.
ateityje pamiškite vairuotojų pažymejimus ,leidimus savigynai ir aplamai biu-rokratai gyvenimą sujauks ,nei tipo "nes-veikas".
@po pirmo apsilankymo -įskaitoje
Pasižiūrėkite į kalendorių, jau nebe XVIII a.
geriausias psichologas.tai girtas tavo draugas
@---
šuo geriausiai turbūt supranta
Žmonės pikti,nepratę patys galvoti,ieško kas už juos spręstų problemas,draugų neturi,tėvus laiko atsilikėliais ir eina pas psichologus.O psichologai pataria būti laisviems ir palikti šeimą ir vėl ateiti pas juos
@ona
Nesamone o jei šeimoj psicholginis teroras arba jei zmogui neleidzia but savimi
@Hmm
Matai, jei tas buvimas savimi kitiems kažkaip atsiliepia( arba kenkia), tai suprantama, jog kišasi ir nori padėti ar patarti kai turi jau patirties. Bet iš tikrųjų, jeigu jaunas žmogus kažko labai nori, o tu jam neleisi, tai jis vis tiek to sieks ir bus taip kaip nori, tik užtruks ilgiau.
Skelbia, kad atėjo itin sunkus laikas: štai kiek lietuviai pakloja psichologams ir ką pasakoja