Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Po to kai Ukraina pralošia kara su visu nato, dar daugiau bus eilių raminamųjų ir pas psichologą!
Nesąmonės nereikia laukti ilgai ,tik eikit.Nauda nulinė,ko ten eiti.Čia turbūt reklama greičiau visi lėkite. Klausimas ko ten eiti Prasidėjo gąsdinimai, dėl raminamųjų vaistų.Viskas sumalta ir klaidina. Yra garbaus amžiaus žmonių kuriems reikia, ko čia dabar pergyvena jeigu senukas negalintis užmigti, pagerės tų vaistų.Visiškas kraštutinumas,žiūrėkit jaunimo,nelegalizuokit kanapių.
Mokėti didžiulius pinigus tik tam, kad išklausytų?Ar ne geriau turėt draugų?
Apskritai,tai jau turėtų kiekviena šeima turėti savo psichologą.Tai yra daugumoje išsivysčiusių užsienio šalių.Mums dar toli gražu iki to. O juk psichologas šeimai reikalingas nuo pat kudikio gimimo.
@LAI VA Jo, ir savo manikiurista, ir picu kepeja, ir florista, dar nepakenktu kai kuriem ir lopseliniu padainuotojas ;)
@Archis Savo kirpėją, dantistą ir dar kažką panašaus, ko dažnai
prireikia, turėti būtina.
kai paryčiais grįžtu išgėręs visuomet pirma su šunim pasikalbu ,labai palengvėja
@aš tai kai šunį turėjau,aš irgi kalbedavaus,o šeimyna juokdavos.
@Aš Aš tai su savimi pasišnekučiuoti mėgstu, kai kokio sudėtingesnio atsakymo ieškau.
Dar pridursiu ...
Per 7-8 metus ;Lietuvoje gyvenimas pagerejo beveik per puse .
Kelioniu i uzsieni ir siltus ir saltus krastus padidejo 10 KARTU ,parduotuves pilnos ,gatvese kamsciai ,kavines pilnos ,priemiesciuose auga namai ,,kaip grybai ,, automobiliai vis gersni ,cia ne ti kVilniuj ,cia ir provincijoj .
Mano mieste provincijoj kas trecias namas pilnai renovuotas ,kas Antras sutvarkytas ,apleistu nedaug ,nebent gyvena pensininkai ar girtuokliai ,bet net ir pensininkai apsitvarke .As ziuriu ir negaliu suprast kodel taip ,bet veliau supratau kame esme .Tai puiku ,zmones dirbantys apsitvarke ,o pasalpinai vis verkia ir verks .Bet gaila tu normaliu ,nes gyvenimas buvo nepelnytas ,akip ir i skola ,kaip lizingu .
Ir tikrai jiems reikes psichologu pagalbos .Tai tiek .Sekmes .
Patikekit jums jos prireiks .
Psichologiniu problemu dauges ir labai daug ...
Aisku karas blogai ,bet ..........esme ne kare ,o per gerame ,nepelnytame gyvenime .
Trumpai preis miega paaiskinsiu .
Gyveno zmones Lietuvoje ,gyveno sunkiai ...visada verke ,kad blogai gyvent ir tikrai nebuvo lengva gyvent .bet ............atejo 2016 -2021 metai ir algos ,,is kosmoso ,,pradejo nerealiai augt ,per tuos metus isaugo 100 proc. ,o kainos tuo metu augo tik 50 proc. ,be abejo to negalejo but ,bet stebuklu valstybeje buvo .
Kas dabar ?Bus ?
O gi bus atvirksciai .
Pazystu daug seimu kurios jau nebesiskaite su pinigais ,neuzdirbtasi pinigais .
Dabar sundziasi ,kad imones kuriose dirba uzsienio investuotojai nori iskelti is Lietuvos .taip ir bus su laiku ,dabar jiems stresas ,o kada taske neuzdirbtus pinigus buvo gerai >?Pasaka buvo .
O dabar stresas ,bet tai turejo nutikti anksciau ar veliau ,pasaku nebuna ,o jei buna tai trumpai ,bet per ilgai buvo .
Tai tiek pries miega ,atsiminkit ,kad po pasakos buna ziaurus paxmelas ,ta rasau jau metus .
Ar galvojat ,kad kokiam runkeliui dar mokes stuka jewru uz atejima i darba Lietuvoje ?Pasvajokit .yra kas dirbs ta pati darba Jewropoje uz 500 e. ,o jus busit ismesti i siukslyna ir tada jokiu psichologai nepades ,nusileiskit ant zemes .
Psichologai kraunasi turtus. Gal verta jais tapt.
Kas kreipiasi dėl finansinio nerimo, labai teisingai investuoti pinigai. O jei rimtai, labai sunku atskirti psichologą nuo verslininko.
Visas straipsnis apie kainas ir eiles. O kas pagalvos apie vaikus iš asocialių šeimų, vaikus patyrusius seksualinę prievartą, jiems psichologų verkiant reikia, bet nepelninga klientūra, niekam neįdomu, kai tuo tarpu kažkokiai studentei nueiti pas psichologą mados reikalas, nes visi dabar eina, kaip faina.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų