naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį tvenkinyje Vilniuje paskendo vyras. Nelaimė įvyko Mozūriškių gatvėje.

Šeštadienį tvenkinyje Vilniuje paskendo vyras. Nelaimė įvyko Mozūriškių gatvėje.

REKLAMA

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad Buivydiškių I tvenkinio krante buvo rasti žmogaus asmeniniai daiktai – drabužiai. Įtarta, kad žmogus nuskendo.

Atvykę gelbėtojai gelbėjimo valtimi ir narų įranga ieškojo skenduolio.

Vyro kūnas buvo rastas už 50 metrų nuo kranto, 2 metrų gylyje. Jis buvo  ištrauktas bei parplukdytas į krantą.

Aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. 

Dar viena nelaimė vandenyje šeštadienį įvyko Skuodo rajone.

15.47 val. buvo gautas pranešimas, kad Ylakių seniūnijoje, Skypsčių kaime esančiame Kalčių ežere apvirto valtis, skęsta žmonės.

Kiti žvejai savo valtimi nuplaukė iki ežero vidurio, ištraukė skendusį asmenį, parplukdė jį į krantą ir perdavė medikams.

REKLAMA

Ugniagesiai, naudodami savo valtį, ežere ieškojo kito žmogaus. Prie kranto žolėse rastos dvi gelbėjimosi liemenės ir avalynė.

Atvykę narai atliko paieškos darbus po vandeniu. 20.13 val. prisijungė Latvijos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai, jie skenduolio ieškojo ežere iš savo šalies pusės.

REKLAMA

21.43 val. darbai nutraukti, skenduolis nerastas. Paieška buvo tęsiama sekmadienį – narai vykdė paieškas po vandeniu. Iš valties buvo išžvalgytas 860 arų plotas, taip pat atlikta žvalgyba dronu. Tačiau ir tądien dingusiojo rasti  nepavyko.

Kalčių ežeras yra šiaurės vakarų Lietuvoje, už 9 kilometrų į šiaurę nuo Ylakių. Ežerą kerta valstybinė siena su Latvija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų