Šiurpus radinys sostinėje: viename bute – mįslinga motinos ir sūnaus mirtis

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, Tyzenhauzų gatvėje, esančiame bute rasti dviejų mirusių žmonių kūnai be jokių išorinių smurto žymių. Policijos duomenimis, abu mirusius žmones siejo artimas kraujo ryšys.

Negyvėliai aptikti vakar apytiksliai 19 val. 30 min. Vienas iš rastų žmonių gimęs 1968 m., kitas – 1989 m.

Kaip portalui tv3.lt teigė Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovė komunikacijai Julija Samorokovskaja, mirusius asmenis sieja giminystės ryšys: tai 53-ejų metų motina ir 32-ejų metų jos sūnus.

Abu kūnai buvo jau irimo stadijoje – manoma, kad būtent nemalonus tvaikas, sklindantis iš buto, paskatino gretimai gyvenančią moterį kreiptis į policiją.

„Pagal pirminę informaciją, galimai kaimynė, pajutusi tą kvapą ir užėjusi į tą butą rado du negyvus asmenis“, – nurodė policijos atstovė.

Policija neturi pagrindo manyti, kad rasti negyvi asmenys tapo nusikaltimo aukomis – ant kūnų neaptikta jokių smurto požymių.

J. Samorokovskajos teigimu, pagal pirminius duomenis matyti, kad abu žmonės ilgą laiką prieš mirtį vartojo alkoholį.

Paklausta, ar bute galimai piktnaudžiauta narkotinėmis medžiagomis, Vilniaus VPK specialistė atsakė, kad pirminė informacija to nepatvirtina.

Pašnekovė nurodė, kad į Tyzenhauzų gatvę Vilniuje pareigūnai dažnai sulaukia iškvietimų, tačiau konkrečiai šis butas iki šiol policijos akiratyje nebuvo pasirodęs.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Atsakymus apie mįslingą dviejų asmenų mirtį  parodys atliktos ekspertizės rezultatai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų